Skocz do zawartości
Dziadek-NET

"zobacz też"

Rekomendowane odpowiedzi

WitamJaki moduł jest odpowiedzialny za wyświetlanie polecanych produktów w danym produkcie, nie kategorii.Np. klient przegląda dany produkt, a niżej polecane trzy inne produkty powiązane z tym produktem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie moduł tylko funkcja presty o ile dobrze pamiętam.

Nie wiem czy to funkcja, w każdym razie w modułach tego nie ma, a podobne produkty dodajesz przy tworzeniu innych.Na samym dole głównej strony produktu masz miejsce do wpisania produktów powiązanych, dzięki czemu potem masz je na stronie produktu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Crossselling - wyświetla produkty [ Klienci którzy kupili ten produkt kupili również: ] - ale wyświetla prawdę, a nie losowe produkty.

Natomiast na prestashop.com jest moduł który pod tym samym tytułem wyświetla zawsze kilka różnych, losowych produktów.

Produkty powiązane to co innego.

Np jak sprzedajesz buty, to produktem powiązanym mogą być sznurówki w różnych kolorach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Crossselling - wyświetla produkty [ Klienci którzy kupili ten produkt kupili również: ] - ale wyświetla prawdę, a nie losowe produkty.

Natomiast na prestashop.com jest moduł który pod tym samym tytułem wyświetla zawsze kilka różnych, losowych produktów.

Produkty powiązane to co innego.

Np jak sprzedajesz buty, to produktem powiązanym mogą być sznurówki w różnych kolorach.

Related Products - i jest to wewnętrzny mechanizm presty i jak dobrze pamiętam w np. w templetce wywołuje się to przez $accessories

a Featured Products można albo ściągnąć jakiś moduł z presta.com albo przerobić standardowy - gdzieś na forum presty widziałęm taki moduł,który pozwalał dodwać Related Products do każdego produktu oddzielnie ;) ale chyba płatny był ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta