Skocz do zawartości
enel

Fachowcy od presta....ujawnijcie się :)

Rekomendowane odpowiedzi

Fachowcy od presta....ujawnijcie się :) może założycie oddzielny dział "fachowcy" :) , chodzi mi o to, by jak ktoś potrzebuje fachowca od tego skryptu, nie pisał ogłoszeń a od razu napisał do was,zapewne nie zawsze znajdujecie czas na czytanie ogłoszeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie ten dział jest od tego :) jeśli szukasz fachowca o presty ogłoś się tutaj a na pewno się zgłosi chętny pomóc za odpowiednią opłatą. Oddzielny temat jest zbędny, każdy pisał by tylko w nim. Natomiast reszta forum to pomoc darmowa od całej społeczności e tm także od osób zajmujących się PrestaShop komercyjnie. A jest takich osób na forum co najmniej kilka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi o to, bym nie musiał dawać ogłoszeń, typu szukam fachowca itd .itp , a poprostu mógłbym napisać do fachowca który ma tu jakąś małą wizytówkę w której dowiem się z czym mogę zwrócić do danej osoby, nie każdy programista ma czas na siedzenie na necie i zaglądanie czy pojawiła się jakaś nowa oferta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem, każdy chętny może się tutaj ogłosić. Napisać czego może się podjąć i za jaką cenę, to działa w obie strony. Mogą tu pisać zarówno zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta