Skocz do zawartości
klimo

Wybrane produkty WPŁATA NA KONTO

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkał się ktoś z modułem który umożliwia przypisanie do danego produktu płatności typu WPŁATA NA KONTO? Chodzi mi o to że kilka-kilkanaście produktów jest wysyłanych bezpośrednio z magazynu dystrybutora/producenta, fakturę dostaję do siebie do firmy a wysyłkę towaru zlecam po wpłynięciu pieniędzy na konto. Przy towarze mogę wpisać, że wysyłka tylko po wpłacie na konto, ale jeśli z automatu miałbym zablokowane pobranie to byłoby lepsze rozwiązanie i nie dochodziłoby do pomyłek ze strony klientów.W innym celu chciałbym to zastosować w kategorii gdzie produkty mieszczą się w niższych przedziałach wagowych (tak mam ustawione) ale są większe gabarytowo a kurier liczy wtedy więcej. Standardowo dostarczam towar UPS'em ale przy większych gabarytowo towarach przeliczają to na wagę wymiarową. Dlatego większe produkty gabarytowe chciałbym przypisać do kuriera Schenker. Mogę każdy produkt podpisywać do tego kuriera lub całą kategorie (podkategorie). Tylko nie wiem jak to zrobić. Proszę o treściwą pomoc, może być to moduł płatny, ale żeby spełnił powyższe wymagania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

On służy do wysyłania kilkoma kurierami, np kategoria przedmiotów wysyłanych z niemiec i kategoria wysyłanych z UK klient zamówi z obydwóch krajów i przychodzą 2 paczki więc moduł sumuje koszty. Jeśli trzeba mogę napisać odpowiedni modulik pod to :) Niestety nie gratis bo to sporo pracy..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta