Skocz do zawartości
no1shops.com

[Wykonamy] Optymalizację szybkości i UX / Nowy sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiliśmy usługę dla użytkowników PrestaShop.

Oferujemy uruchomienie "nakładki" na PrestaShop 1.6/1.7, dzięki której sklep może uzyskać 70 punktów dla mobile i 95 punktów dla desktop w Google Page Insights.

Nakładka działa na naszych serwera i komunikuje się dwukierunkowo z Państwa sklepem przez API.

Dzięki temu, że ruch do sklepu przechodzi przez nasz serwer,  docelowy serwer może być całkowicie zamaskowany dzięki czemu zwiększamy dodatkowo bezpieczeństwo Państwa sklepu/serwera.

Usługa jest dedykowana sklepom, które generują już duży ruch, a właściciel zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest szybkość działania i bezpieczeństwo sklepu.

Więcej informacji na http://no1shops.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hi,

I can help you with this if you are still looking to get it done as I have good experience with prestashop and have worked on many similar projects. You can also reach me via email at vanessa@cisinlabs.com or add me on skype at live:vanessa_12766.

Looking forward to your response.

Warm Regards,
Vanessa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michalldziadek
      Witam, jestem początkującym seowcem samoukiem. Od jakiegoś czasu zajmuje się podnoszeniem pozycji swojej pierwszej strony internetowej (prywatnie, nie jako firma). Pozycja ta jednak strasznie wolno (a czasami w ogóle) pnie się w górę w wyszukiwarce. Przejrzałem sporo video kursów dotyczących optymalizacji strony oraz śledzę na bieżąco wszystkie wpisy z blogów dotyczących pozycjonowania. Nie miałem jednak jeszcze okazji zapytać się fachowca / profesjonalisty czy strona, którą pozycjonuję spełnia "standardy" SEO. I tutaj moja prośba. Czy moglibyście ocenić okiem fachowca pozycjonowaną stronę, ewentualnie napisać co należy poprawić / co jest tragiczne / co jest dobre. Sprawdzałem stronę w programie seoquake i pokazuje mi że mam 12 passed / 1 error i 4 warning.

Strona którą pozycjonuję to http://snapshot-studio.pl/
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 720