Skocz do zawartości
kermitos

[Rozwiazane]Zakupy bez logowania ??

Rekomendowane odpowiedzi

Lub też poszukaj paczki PWA. Podmieniasz 4 pliki i śmiga jak ta lala.

Co prawda jest tam konieczny pewien myk później, bo adresy e-mail są dodawane do bazy i klient który raz juz dokonał zakupów bez logowania nie będzie miał możliwości dokonać kolejnych zakupów, ale wystarczy usunąć całkowicie klienta z bazy lub zmienić mu adres e-mail na dowolny ciąg znaków w formacie sjkfskjdh@kjfksjdfs.pl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...Jest paczka PWA.Została stworzona do zakupów bez rejestracji.W paczce są 4 pliki:authentication.php - podmiana w katalogu głównymauthentication.tpl - podmiana w themes/prestashop/blockmyaccount.php - podmiana w katalogu modules/blockmyaccount/blockmyaccount.tpl - podmiana w katalogu modules/blockmyaccount/I mamy możliwość zakupów bez rejestracji...Oczywiście klient jest mimo wszystko do bazy dopisywany więc jak będzie chciał się zarejestrować lub dokonać powtórnych zakupów to otrzyma od skryptu sklepu odpowiedź, że jego adres e-mail istnieje, więc po dokonaniu wysyłki do klienta należy usunąć z bazy jego e-mail (całego klienta).edit: Na chwilę obecną powyższy błąd został usunięty - nie trzeba usuwać klienta z bazy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

WitamJestem tu nowy. W związku z powyższym dotyczącym PWA mam pytanie. W jaki sposób rozpoznawana jest w bazie osoba która się nie zalogowała (zrobiła zakup bez logowania). Pytam dlatego że w przypadku większej liczby użytkowników coby sobie z bazy nie wykasować tego który faktycznie jest zarejestrowany.Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się • Przeglądający

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Aktywni użytkownicy

  Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

 • Statystyki forum

  • Tematów
   7 819
  • Postów
   37 172
×