Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez modic
      Chcę napisać moduł który będzie modyfikował opisy produktów przed ich wyświetleniem, dokładnie to chodzi o dodanie kilku linijek za opisem, ten tekst będzie zarządzany z panelu admina.
      Jest jakiś sposób aby przechwycić opis produktu i zmodyfikować go przed wyświetleniem na stronie produktu ?
      Dodam, że musi być to realizowane tylko przez moduł, żadnych modyfikacji plików.
    • Przez mirin
      Witam,
      Mam problem z wyborem sposobu dostawy. Chciałbym, aby była możliwość wyboru jednego kosztu dostawy dla wszystkich produktów. Aktualnie wygląda to tak, że dla każdego produktu z koszyka można wybrać inny koszt dostawy. 

    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez Netteria.NET
      Firma Netteria.NET oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla sklepów zbudowanych w oparciu o PrestaShop. Oferujemy między innymi:
      Wsparcie
      Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce, serwis sklepów internetowych, (stałe wsparcie techniczne), wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu. Projektowanie modułów dla prestasop.
      Projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań, modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów, moduł - niezależny skrypt. Modyfikacje kodu sklepu.
      Wszelkie modyfikacje kodu źródłowego skryptu prestashop, modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo, naprawa sklepów prestashop, naprawa sklepów "po włamaniu", aktualizacja skryptu do wyższej wersji, optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe, optymalizacja wydajności działania sklepu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na temat modyfikacji, rozszerzeń, wsparcia, oraz naprawy dla sklepów prestashop.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Prestashop - naprawa i pomoc
      Oferujemy również kompleksowe  wsrożenia sklepów PrestaShop - Budowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop
       
    • Przez Netteria.NET
      Przejąłem sklep i jest w nim dość dziwny błąd. Mianowicie w panelu administracyjnym w karcie produktu przede wszystki ciągle kręci się loader na przyciskach "zapisz i zostań" oraz "zapisz". Kombinowałem już cały dzień i szukałem po necie i nie znalazłem rozwiązania. Dotatkowo jak nawet uda mi się uaktywnić tak na wydrę te przyciski to mimo że dostaję komunikat że zamiany zostały zapisane to owe zmiany się nie zapisują. Ponad to w zakładce "zdjecia" i "załączniki" nie pokazują mi się one choć produkt ma je przyporządkowane.
      Znalazłem błąd JS który pokazuje się przy wczytywaniu strony produktu pod adminem
      SyntaxError: expected expression, got ',' Dodam że ten błąd występował w weresji 1.6.1.1 i myślałem że może aktualizacja do 1.6.1.20 to rozwiąże ale niestety nic z tego:(
      Ręce mi opadają. Będę wdzięczny za wszelką podpowiedź i wskazówkę
       
      pozdrawiam
      Sławek
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×