Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez Hipotrochoid
      Proszę o pomoc.
       
      Pojawił się problem z ręczną zmianą ilości stanu magazynowego. Na przykładzie jednego z produktów. Na listingu produktów wyskakuje stan 0. Na karcie produktu w panelu admina nie wiem skąd pojawia się ilość 4. Na stronie na sklepie jest "w magazynie" jednak gdy próbuję dodać do koszyka to wyskakuje komunikat że nie mogę. Wszystko obrazują skany w załączeniu. 
        Najdziwniejsze jest to, że próbuję wpisać ręcznie 0 i zatwierdzam to wszystko ok, i po odświeżeniu strony znów 4 się pokazuje. Tak jest w wielu produktach (nie wszystkich), nie znalazłam zależności w których. W ustawieniach włączone jest zarządzanie magazynem oraz brak możliwości zamówienia gdy nie ma na stanie.    Wszystko wygląda tak jakby część produktów miała przyblokowaną ręczną zmianę stanu magazynowego. Inne parametry, opis mogę edytować bez problemu.    Korzystam również z programu firmeslink do synchronizacji stanów z programem Subiekt. Logi programu są czyste, nie wyrzuca błędów.    Prestashop wersja 1.5.6.1. Serwer home.pl.   Z góry dziękuję za pomoc, Milena



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×