Skocz do zawartości
zielonysmok

maksymalna ilość sztuk zakupu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem, przeszukałam forum ale nie znalazłam podobnego wątku więc zakładam nowy. Otóż w sklepie mam dwa rodzaje asortymentu : lekki sprzęt i ciężki sprzęt (akcesoria ogrodnicze) tego lekkiego sprzętu klient może sobie włożyć do koszyka ile chce np. 10 sztuk i zapakuje mu to w jednej paczce i ok, ale problem pojawia się przy ciężkim sprzęcie (10-30 kg) . różnych przewoźników ustawiłam w przedziale 0-10kg, 10,001-30kg (koszt paczki tutaj to 19zł), ale słój chce wysłać drożej więc w ustawieniach wysyłki danego produktu dodałam mu dodatkowe koszty wysyłki 11zł, aby finalnie cena wysyłki słoja to było 30zł. Problem pojawia się wtedy gdy klient włoży do koszyka 2 sztuki słojów ... pojawia się kwota 41zł, więc nalicza koszt za paczkę 19zł plus 2x11 jako dodatkowe koszty tych dwóch słojów, a chciałabym żeby naliczyło dla każdego słoja po 30zł czyli razem 60zł. Można to jakoś ustawić? a może można też ustawić dla danej grupy produktów opcję, że do koszyka można wlożyć tylko 1 sztukę? Nie wiem jak rozwiązać ten problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Mam problem, gdyż mam konkretna kwotę w zamówieniu poniżej 30 tyś euro. Do wydania mam 80tyś złotych na zakup długopisów reklamowych i raczej muszę wydać równo te 80tyś. Czy mogę jako kryterium wyboru zrobić ilość sztuk, gdzie wygra oferta z największą ilością sztuk długopisów zaoferowanych za wartość 80tyś. złotych?

W formularzu podam wartość czyli moje 80 tyś złotych a oferenci muszą wypełnić komórkę z ilością oraz z ceną jednostkową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta