Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez tiger76k
      witam,
      jestem osobą początkującą, używam Prestashop 1.7.2 Chciałbym zapytać jak powinny wyglądać nazwy produktów, a jak kategorycznie nie
      BMW - X5, srebrny
      BMW - X5 Srebrny
      BMW X5 Srebrny

      innymi słowy czy w nazwach można stosować znaki specjalne jak ! , - 
       
       
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez skiracecenter
      Cześć,
      mój SCHEMAT URL-I od początku zawiera w sobie EAN13. Wydaje mi się, że tak było ustawione domyślnie.
      Pytanie 1: Czy komuś z Was przydaje się EAN13 w adresach URL? jesli tak to do czego?
      Nie mam wprowadzonego kodu EAN we wszystkich produktach, więc mam pewien bałaga, chciałbym go usunąć.
      Pytanie 2: Czy zmiana w schemacie URL zadziała na wszystkich produktach, czy tylko na nowych, które dopiero będziemy dodawać w przyszłości? 
    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam mały problem ponieważ moje menu na stronie nie jest "aktywne" i znalazłem już rozwiązanie wystarczy w divie zmienić klasę ale pytanie do was div znajduje się w headerze blocktopmenu bodajże ale mniejsza o to na stronie w podglądzie zmieniłem śmiga potem szukam w plikach no i znalazłem bloktopmenu.tpl zmieniłem co miał być do zmienienia podmieniłem pliki na serwerze a to dalej nie działa. Ktoś wie o co chodzi?
      EDIT: do zamknięcia
      Rozwiązanie:
      themes/default-bootstrap/modules/blocktopmenu/bloctopmenu.tpl (nie wiem jaki plik wcześniej podmieniłem że nie działało )
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×