Skocz do zawartości
Kembiix

Dodanie kilku linijek kodu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam sklep na prestashop 1.4 i musze dodać kilka linijek kodu do poszczególnych plików, tylko nie mam pojęcia w którym miejscu to wkleić. Otóż muszę umieścić to w sekcji body na wszystkich stronach sklepu, inną część w kodzie dodawania do koszyka, inną część przy zakupie, a inną część gdy produkt jest niedostępny.  Dodatkowo w tych fragmentach kodu musze zawrzeć zmienne (jak np. productID, price etc.) które w moim sklepie są pod inną nazwą i też nie wiem jak mam je znaleźć, jakieś wskazówki?
Dzięki z góry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok udało się, co prawda nie tym sposobem który podałeś, ale jest. Teraz pozostaje mi tylko kwestia znalezienia zmiennych. Potrzebuję takie zmienne jak ID zamówienia (tu właśnie jest problem, bo nie wiem, czy id tworzy się po kliknięciu potwierdzenia zamówienia [kod jest na stronie z podsumowaniem i przyciskiem potwierdzam zamówienia] czy jeszcze przed), cenę zamówienia (znalazłem takie coś jak 'convertPrice price=$total', ale to zwraca cenę w formacie  xxx.xx zł , a bardziej by był przydatny typ float, oraz tablica z IDkami produktów które były w koszyk ( {$cart} nie działa ), ktoś coś? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta