Skocz do zawartości
janNowak

upgrade. Pobieranie ukończone ale suma md5 nie jest zgodna (xxxxxxxxxxxxx).

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Zasugerowałem się względami bezpieczeństwa z jednego modułu i wywołałem działanie skryptu  który automatycznie powrzucał mi wszędzie index.php

https://github.com/jmcollin/autoindex

wywołałem skrypt na całej preście http://mojdomenaz prestą/autoindex/?path=..  powinienem na konkretnych lokalizacjach, wiem.

indexy się dodały ale nie moge teraz upgadować do 1.6.1.20 bo suma kontrolna sie nie zgadza, za dużo tych plików index.php

lokalizacji było z 300 nie wiem teraz gdzie sie pododawało. jest sposób cofnąć tą akcję?

albo czy moge gdzies wpisac nową sugerowaną przez 1click upgrad nowa sumę kontrolną?

"Pobieranie ukończone ale suma md5 nie jest zgodna (e623119d6bf89db9f8e0d2art6556f)." gdy chcę zrobić upgrade.

buckup hostingodawca robi róznicowy więc pliki i tak będą. zciągam teraz pliki od hostingodawcy z wczorajszej nocy na ewentualne przerzucenie, .

sklep działa, upgradu zrobic nie mogę. 

Edit:

Na 5 innych prestach bez autoindexów też nie moge zrobić upgrade. Błąd albo 1-click upgrade , albo Prestashop

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie ma znaczenia, błąd sugeruje że paczka z aktualizacją którą skrypt aktualizacji pobiera  ma błędną sumę kontrolną czyli jest uszkodzona/zmodyfikowana.

Dziwny problem jeśli pojawia się za każdym razem, albo jest coś nie tak z pobieraniem plików na serwer albo coś modyfikuje w locie paczkę, może jakiś mechanizm po stronie serwera?

Wrzuć tą paczkę z aktualizacją którą pobiera one click upgrade.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta