Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrW
      Cześc wszystkim,
      Uruchomiliśmy kilka dni temu naszą aplikacje, która jest platformą do budowania locatorów takich jak store locator, czy place locator. Aplikacja jest całkowicie darmowa i tylko niektóre add-ony do niej są płatne.
      Dzięki NearPlace stworzysz lokalizator miejsc lepszy niż Google Maps i inne aplikacje w 5 minut zupełnie za darmo, beż żadnych limitów wyświetleń, czy miejsc. Także przy rejestracji nie wymagamy karty kredytowej.
      Osoby, które chcą otrzymać 3-miesięczny trial o wartości 300$, proszę o prywatną wiadomość.
      demo naszej aplikacji:
      https://demo.nearplace.com/on-page/locator.html
      przykładowe wdrożenia:
      https://www.vox.pl/o-marce
      http://www.rosenthal.pl/
      Rejestracja:
      https://nearplace.com
      Jeżeli mielibyście jakiekolwiek problemy z instalacją naszego rozszerzenia to pisać do mnie lub do supportu na stronie, na pewno pomożemy . Co prawda mamy też artykuł o tym jak dodać roszerzenie Nearplace do PrestaShop, ale jest w języku angielskim.
      Byłoby fajnie jeżeli także napisali jakieś wskazówki co wam się podoba, a co nie i co ewentualnie byście dodali do naszej aplikacji. Dzięki temu projekt będzie coraz lepszy . 

      Z góry przepraszam jeżeli temat został utworzony w złej kategorii, lecz własnie ta wydawała mi się najbardziej powiązana z naszą aplikacją.
      Pozdrawiam,
      Piotr z Nearplace.
       
    • Przez slawekg
      Witam.
      W sklepie testowym na presta 1.6.1.6 mam włączone multisklep.
      Zrobiłem dwie kategorie główne: główna_1 oraz główna_2.
      Mam 2 grupy sklepów: grupa_1 oraz grupa_2
      Do grupy_1 dodałem 2 sklepy a ich kategoria główna to główna_1
      Do grupy_2 dodałem 1 sklep z kategorią główną: główna_2
      Chcę dodać produkt do dwóch sklepów z grupy_1, w takcie dodawania mam włączone wszystkie sklepy, w powiązaniach wybieram odpowiednią kat. główną oraz podkategorię. Po zapisaniu produktu jest on też widoczny na stronie głównej sklepu z grupy_2 mimo, że nie zaznaczałem tej kat. podczas dodawania produktu. (w dokumentacji presty jest napisane, że kategorie główne rozwiązują taki problem) Wtedy muszę przełączyć się na sklep z grupy_2 i odznaczyć wyświetlanie tego produktu. 
      Spróbowałem innego sposobu. Dodaje produkt na jednym ze sklepów z grupy_1. Po zapisaniu będąc nadal w edycji tego produktu zmieniam sklep na drugi  i ponownie zapisuję. Wtedy produkt mam tylko w sklepach z grupy_1.
      Dodając po kilka, kilkanaście produktów miesięcznie nie jest to problem, można trochę więcej poklikać myszką.
      Ale czy nie ma opcji aby dodać produkt do sklepów z danej grupy tak aby nie wyświetlał się w innej grupie?
      Jeśli nie ma innej opcji to, która z opisanych jest lepsza, ta z dodawaniem produktów mając zaznaczone wszystkie sklepy?
      Wtedy przy większej ilości produktów można poprzez plik CSV szybko wyłączyć wyświetlanie w sklepie w którym nie chcę ich mieć.
    • Przez basman.pl
      Szukam (ew. zlecę) - blok reklamowy wyświetlający produkty, jeden, kilka lub w sliderze, na stronie głównej lub lewa kolumna. Blok spersonalizowany, tak aby działał na podstawie odwiedzanych przez klienta kategorii, produktów i na tej podstawie dobierał produkty wyświetlane w reklamach.
       
      p.s. jeśli macie inne moduły, propozycje dotyczące personalizowanego marketingu (maile automatyczne itp.) będę wdzięczny za linki.
       
      Dzięki i pozdrawiam !
    • Przez cklimowicz
      Cześć,
       
      Mam problem z wyświetlaniem statystyk odwiedziń. Wydaje mi się że po aktualizacji modułu wykres się rozjechał.
      Konto skonfigurowane i połączone z GA. Pomoże ktoś ?
      Presta 1.6.0.9

    • Przez Deith
      Problem pojawił się po migracji na najnowszą preste 1.6.
      Kopalnia dla statystyk jest podpięta pod footer, demo wyłączone, zakres dat dobrze ustawiony, w bazie statystyki do dzis są, ale nie jestem pewien czy wszystkie. Bo w tabelce na zapleczu presty pokazują się odwiedziny ale nie pokazują się zakupy,koszyki i zyski.
       
      Zastanawiam się czy skrypt który powinien być widoczny w podglądzie html, dla najnowszej prest rónież nazywa się script.php? Ponieważ nie widzę go.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×