Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez karlosek34
      Witam. Przeniosłem sklep z obecnego serwera na nowy wykupiony w nazwa.pl. Chciałem przetestować, czy strona będzie działała szybciej. Po skopiowaniu wszystkich plików i bazy danych "odpaliłem" i pojawił się następujący błąd:
       
      Fatal error: Class 'Core_Business_ContainerBuilder' not found in /home/uzytkownik/ftp/moja_domena/config/bootstrap.php on line 27
       
      Wiele razy przenosiłem sklep , ale pierwszy raz spotkałem się z takim komunikatem. Czyściłem cache, zmieniłem URL w bazie danych, ale w dalszym ciągu nie mogę uruchomić ani strony sklepu ani panelu administracyjnego. Będę wdzięczny za sugestie.
       
    • Przez srodek_86
      Witam
      Otórz mój problem polega na tym, że próbowałem przenieść strone na nowa domene. Zmieniłem adres url w panelu admin w SEO i URL. Wpisałem nowe adresy domem przekopiowałem wszystkie pliki, baze danych.
       
      I teraz tak na starym serwerze powróciem do starej domeny wpisując ją w panelu admin, ponieważ chce tam (zachowac sklep) i teraz nie wyświetla mi wszystkich ikonek i grafik;/
       
      można to zobaczyc na www.chaberonline.pl
      Włączyłem raport o błędach i wyświetla sie taki błąd na stronie:
       
      Warning: Function display() is deprecated in /homepages/27/d446849096/htdocs/classes/controller/Controller.php on line 185
      in /homepages/27/d446849096/htdocs/classes/Tools.php on line 1843
       
      Jak to naprawić?
       
      Z kolei na drugim serwerze nie działaja linki tylko wyswietlaja sie białe strony oraz nie posiadam produktów które wprowadziłem do katalogów a jest to  czasochłonne dlatego chciałbym zeby wszystko sie lekko przeniosło..
       
      Dodam, że mam zmodyfikowany szablon matrice.
       
      Pozdrawiam
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×