Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy można w jakiś sposób ustawić sortowanie wyników wyszukiwania po trafności ?

Aktualnie wyświetla tak samo jak w kategoriach po cenie, chciałbym w kategoriach zostawić bez zmian a wyniki wyszukiwania po trafności.

Wyszukiwarka standardowa

Prestashop 1.7

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartosh
      Witam,
      Natrafiłem na bardzo dziwny przypadek i może ktoś się z nim już kiedyś zmagał i zna rozwiązanie problemu, bo ja powoli zaczynam rozkładać ręce :(
      Dokładniej chodzi o to, że mimo ustawienia rabatu danemu produktowi w cenie specyficznej (zal1.jpg), na sklepie wyświetla on uparcie cenę bazową - niezależnie jak ustawimy cenę specyficzną w panelu. 
      Wiem na pewno, że nie jest to wina templatki - przełączałem widoki na różnych templatkach - także na bazowej presty i nadal był problem. Najgorsze, że problem pojawił się nagle, wszystko działało na wielu produktach i nagle dla nich wszystkich przestało wyświetlać ceny po rabacie. Dodam, że nie były instalowane żadne dodatki w tym czasie, które ewentualnie mogłyby spowodować posypanie się czegokolwiek.

• Przez daars_pl
      Witam,
      Czy ktoś jest w stanie polecić moduł sprawnej wyszukiwarki produktów, lub ew. możliwość modyfikacji standardowej ?
      Tak aby przy produktach typu VR-50HD nie było kłopotu znalezienia go przy frazach 'vr50hd' 'vr 50hd' 'vr 50 hd' 'vr50-hd' 'vr50' itp. opcje wpisywania z odstępami, myślnikami i bez ?
      I żeby wyszukiwarka nie wyświetlała dodatkowo wielu niepotrzebnych produktów, które wcale nie mają takiej frazy w nazwie czy kategorii ? Ustawienia wag w panelu adm. nic nie dają.
      Pozdrawiam
    • Przez qwer123
      Witam wszystkich.

Po aktualizacji presty na 1.6.1.11 mam problem z wyszukiwarką sklepową. Przed aktualizacją wszystko działało OK.

Problem polega na tym iż przykładowo wpisując "kot w butach" wyszukiwarka znajduje wszystkie hasła związane z "kot" "w" "butach", a nie jako całość. 

Mam w ustawione "Minimalna długość słowa (w znakach)" - 1

Kombinowałem z wagami, ale nic kompletnie się nie zmienia dalej dzieli słowa, a chciałbym aby wyszukiwała jako jedno słowo i znajdowało  tylko "kot w butach" jako jedno. Przed aktualizacją wszystko chodziło OK

Proszę o poradę. Pozdrawiam

• Przez quinrix
      Witam,
      Czy jest możliwość dodania do standardowego sortowania przy liście produktów według ceny dodatkowego filtru ceny jednostkowej?

Czyli klient może sortować sobie ceny rosnąco i malejąco według ceny za  całe opakowanie, ale ma również możliwość sortowania ceny rosnąco i malejąco według ceny za sztukę.
    • Przez basman.pl
      Witam,

Mam kłopot z wyszukiwaniem Ajax z podpowiedziami produktów, produkty są wyświetlane w cenach netto oraz ze znacznikiem $ zamiast zł, waluty w sklepie są poustawiane prawidłowo, ponieważ po wciśnięciu enter wyniki wyszukiwania są już w prawidłowych cenach i walucie oraz dodaniu do koszyka, na stronie produktu tak samo.

Z czego może wynikać problem ?

Pozdrawiam
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7644