Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez adriankabat32
      Witam. Dopiero co zacząłem z prestą i nie będę ukrywał że zależy mi na dość szybkiej edycji szablonu presty, Szablon to NEXT, problem w tym że przeszukałem wszystkie pliki i nigdzie nie mogę znaleźć. 
      Po 1. Są stronie pod produktami wyświetla mi się coś takiego jak add-4 i add-5 nie wiem jak się tego pozbyć 
      Po 2. Na stronie głównej wyświetla mi się w produktach ADD TO CART zamiast " dodaj do koszyka" 
      Po 3. Na stronie widnieje napis " FEATURED PRODUCTS " nie wiem gdzie w plikach zmienić jego nazwę, albo go usunąć, ale raczej zmienić nazwę.
      Po 4. Na dole strony jest jest ten czarny obrazek z jakimś napisem, chciałbym się go pozbyć, albo do z edytować, jednak w plikach nigdzie nie widzę w żadnej linijce tego napisu. 
      Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc ? poniżej wstawiam zdjęcie jak to wygląda. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
      https://zapodaj.net/d96b808011130.png.html
    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam mały problem ponieważ moje menu na stronie nie jest "aktywne" i znalazłem już rozwiązanie wystarczy w divie zmienić klasę ale pytanie do was div znajduje się w headerze blocktopmenu bodajże ale mniejsza o to na stronie w podglądzie zmieniłem śmiga potem szukam w plikach no i znalazłem bloktopmenu.tpl zmieniłem co miał być do zmienienia podmieniłem pliki na serwerze a to dalej nie działa. Ktoś wie o co chodzi?
      EDIT: do zamknięcia
      Rozwiązanie:
      themes/default-bootstrap/modules/blocktopmenu/bloctopmenu.tpl (nie wiem jaki plik wcześniej podmieniłem że nie działało )
    • Przez pat2
      Witam,
      nie mogę dać rady, chciałbym usunąć to puste pole które pojawia się pomiędzy nazwą kategorii/podkategorii a produktami. Obawiam się że klienci bez przewinięcia strony mogą pomyśleć że kategoria jest pusta.
       
      Presta 1.7.2.4
    • Przez mua
      Cześć,
      staram się konfigurować nowy sklep na presta 1.7. Nie mogę nigdzie znaleźć opcji z menu bocznym jako kategorii i menu górnym jako odnośnik np do cms'a.

      Ktoś może pomóc, bo wertowałem na 10 stronę i nic 
    • Przez adrian5004
      Witam wszystkich. 
       
      Mam pytanie czy może znacie jakiś fajny moduł Górnego menu do presty 1.7, który pozwoli wyświetlić miniaturki podkategorii w górnym menu tak jak na załączonym obrazie ? 

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×