Skocz do zawartości
fenix75

Przeniesienie bazy i zdjęć do "gołej" presty

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy ktoś robił takie przeniesienie, z funkcjonującego sklepu przenieść bazę a nawet tylko jej część do tzw gołej instalacji. Chodzi o to że chciał  bym mieć na nowej instalacji produkty, klientów, zdjęcia (tak wiem pliki też do przeniesienia) na preście wolnej od wcześniejszych modyfikacji i modułów, a ewentualnie dopiero po przeniesieniu dograć to co potrzeba. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za pomoc, niestety w mojej stronie jest obecnie mały bałagan, na fakturach brak NIP-u, po mimo wgrania modułu paragon faktura nie działa dla tego zdecydowałem się na ten krok. Oczywiście najpierw przeniosę bazę, później zdjęcia, jak to zadziała to zrobię ustawienia i nie będę dodawał nowych produktów tylko chwilowo zamknę sklep, i jeszcze raz przeniosę bazę kawałek po kawałku tak żeby były wszystkie najnowsze zamówienia i klienci a później dokonam zmian w ustawieniach tak żeby domena już prawidłowo kierowała na starą "nową" stronę. Jak nie zadziała wrócę do starej strony i zacznę od nowa.

Czy możecie mi jeszcze napisać czy muszę przenosić całą bazę czy wystarczy tylko część odpowiadającą za klientów, zamówienia, towar i ... no właśnie coś jeszcze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie tabele powiązane z produkami

wszystkie tabele powiązane z kategoriami

wszystkie tabele powiązane z zamówieniami

tabele klientów i tabele adresów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta