Skocz do zawartości
bonek04pl

XAMPP i localhost Presty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałem zainstalować kopię sklepu na localhost za pomocą XAMPP. Udało mi się zainstalować XAMPP, skonfigurować PHP aby wgrać większa bazę danych przez phpMyAdmin, oraz przekopiować pliki do folderu XAMPP/htppdocs/prestashop, jednak mam problem podczas wejścia na stronę BackOffice. Gdy wpisuje odpowiedni adres w przeglądarce, panel co prawda się odpala ale bez grafiki, stylów CSS itp. A gdy wchodzę na stronę główną sklepu przez localhost to przenosi mnie na oryginalna domenę sklepu. Zmieniłem w phpMyAdmin adres w tabeli ps_shop_url na localhost ale niestety to nic nie pomogło.

Wyczyściłem również cały folder cache w plikach presty oraz wszystkie dane przeglądarki. Jedyne co zauważyłem to to że nie przenosi mnie już na zewnętrzna witrynę (helpik24.pl) tylko na localhost ale w dalszym ciągu wszystko jest bez grafiki i jest rozjechane. Oprócz tego nie mogę wejść w nic na stronie (Front) bo zwraca mi taki błąd jak w załączniku. Podobnie jest na stronie głównej (załącznik 2.) Przegenerowałem także nowy plik .htaccess oraz sprawdziłem czy Apache ładuje moduł mod_rewrite, a także ponownie wyczyściłem cały folder cache z poziomu plików.

Prosiłbym o pomoc :(

Pozdrawiam serdecznie.

Bez tytułu.png

Bez tytułu2.png

Bez tytułu3.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.03.2018 o 10:13, ircykk napisał:

W ps_shop_url masz jeszcze path i też musisz zmienić na poprawny w twoim przypadku /prestashop/.

Ścieżka także jest zmieniona i dalej pojawia się to co opisałem wyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ładują się style css więc ścieżkę musisz mieć źle, podejrzyj źródło strony i zobacz jakie tam są adresy do styli CSS w sekcji head.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta