Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam mały problem ponieważ moje menu na stronie nie jest "aktywne" i znalazłem już rozwiązanie wystarczy w divie zmienić klasę ale pytanie do was div znajduje się w headerze blocktopmenu bodajże ale mniejsza o to na stronie w podglądzie zmieniłem śmiga potem szukam w plikach no i znalazłem bloktopmenu.tpl zmieniłem co miał być do zmienienia podmieniłem pliki na serwerze a to dalej nie działa. Ktoś wie o co chodzi?
      EDIT: do zamknięcia
      Rozwiązanie:
      themes/default-bootstrap/modules/blocktopmenu/bloctopmenu.tpl (nie wiem jaki plik wcześniej podmieniłem że nie działało )
    • Przez skiracecenter
      Mam mały problem - menu nachodzi na sąsiedni element - slider zdjęć.
       
      Gdzie ustawić, żeby slider zaczynał się poniżej menu, a nie nachodził jedno na drugie?
       
      https://skiracecenter.pl/
       

       
       
    • Przez adrian5004
      Witam wszystkich. 
       
      Mam pytanie czy może znacie jakiś fajny moduł Górnego menu do presty 1.7, który pozwoli wyświetlić miniaturki podkategorii w górnym menu tak jak na załączonym obrazie ? 

    • Przez lukas86
      Witam,
      jestem tutaj nowy i chciałbym Was prosić o pomoc.
       
      Po instalacji szablonu mam problem z wyświetlaniem kategorii i podkategorii. Widok obecnie jak w załączniku.
       
      Prestashop wersja: 1.6.1.4
       
      A powinno być:
       
      Sklep: (kategoria nadrzędna)
        -> Tablice i gabloty (1 podkategoria)
               -> (Tablice szkolne) ( 2 podkategoria)
      .....
      .....
      ....
       
      Nie wyświetla się rozwijanie podkategorii tylko wszystko jest widoczne od razu.
       
      Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
       
       

    • Przez ircykk
      Żeby nie myło tu tak pusto dodam pierwszy prosty poradnik opisujący modyfikację sklepu pozwalającą przekierować klienta z kategorii zawierającej tylko jeden produkt bezpośrednio na stronę tego produktu.
       
      Na samym początku BACKUP!
       
      Tworzymy plik php o nazwie: CategoryController.php
      <?php class CategoryController extends CategoryControllerCore { public function initContent() { parent::initContent(); if(isset($this->cat_products) && count($this->cat_products) == 1) { header('HTTP/1.1 302 Moved Temporarily'); header('Cache-Control: no-cache'); header('Location: '.$this->context->link->getProductLink((int)$this->cat_products[0]['id_product'])); exit; } } } Plik umieszczamy w katalogu /override/controllers/front/ i czyścimy cache klas czyli usuwamy plik /cache/class_index.php. Po tej czynności modyfikacja powinna już działać. Jeśli w podanym katalogu istnieje już taki plik musimy je scalić, czyli skopiować tylko funkcję initContent() do pliku, jeśli i sama funkcja o takiej nazwie już tam jest to nie ma rady i trzeba wezwać fachowca na pomoc lub zapytać na naszym forum
       
      W załączniku gotowy plik.
      CategoryController.php
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×