Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez janNowak
      Prestashop 1.6.1.24
      PayU: "Wystąpił błąd podczas procesowania płatności."
      Ma ktoś podobnie? 
      Jak klient wybiera Aliorbank czy inny Santander to pojawiają się komunikaty :"Wystąpił błąd podczas procesowania płatności." i "Wystąpił błąd podczas procesowania płatności. Proszę spróbować ponownie lub skontaktować się ze sklepem".
      logi:
      Notice: Trying to get property of non-object in /ps/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 43
      moduły zainstalowane ostatnio odinstalowałem i usunąłem, nadpisania w override też cache też.
      Płatność PayU  przechodzi bez problemu jak zaznaczę  BLIK, Visa, PauU Płacę później,Raty PayU,Google Pay,Masterpass,Visa Checkout. Komunikat pojawia się tylko jak zaznaczę któryś z banków.
       

    • Przez ikamed
      Witam serdecznie!



      Do nowego projektu – księgarni internetowej, przy którym aktualnie pracuję, będziemy potrzebować integracji z Prestashop 1.7. Integracja dotyczyć będzie PS z

      1. Biblioteka kliencka – Medkey (logowanie do PS zaciąga dane z Medkey)

      2. Wymiana informacji z firmowa bazą danych – CBD (PS przesyłam dane do CBD)

      W obu przypadkach integracja po API. Zainteresowanym poślę sepcyfikacje.



      Zapraszam do współpracy!

      Ł.
    • Przez AnkaW
      Witam
      Ponownie natknęłam się na problem z którym nijak nie wiem co począć. Z zewnętrznej aplikacji chcę ściągnąć dane na temat produktu. Oczywiście uwierzytelniam się itd.
      Mam /api/products/{id_produktu} ale:
      - cena jaką mi przesyła jest jakaś całkiem absurdalna, na pewno nie jest to aktualna cena,
      - nie mogę odczytać przyjaznego linku do produktu.
      Co robię nie tak albo gdzie to w ogóle mogę zmienić aby mi się wysyłały poprawne dane? Szukałam ale chyba jako początkującą mnie to przerasta:(
      pozdrawiam
      Anka
    • Przez julord
      Witam mam pewien problem mianowicie gdy wchodzę w zakładkę moduły i usługi nie mogę znaleźć modułu Google analytics
      jest tam tylko Google analytics API chyba że czegoś nie wiem ?
    • Przez biuro@biznesownia.pl
      Witam,

      Moja firma poszukuje zaawansowanego programisty Prestashop do rozbudowanych i wymagających wdrożeń e-commerce dla naszych klientów. WYmagamy co najmniej 3 letniego doświadczenia w zaawansowanych projektach. Niezbędny jest stały kontakt w godzinach pracy (9-17) przez skype+telefon. Projekty z którymi mierzymy się codziennie to robienie zaawansowanych przeróbek do Prestashop, integracje z ERP po API (REST, SOAP), rozbudowane kreatory produktowe, dopsowanie Prestashop do PSD i innego typu wyzwania.

      Pozdrawiam,

      Dariusz Tomoń
      biuro@biznesownia.pl
      www.biznesownia.pl
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×