Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie PrestaShop po wybraniu metody wysyłki i przejściu do płatności wyświetlają się wszystkie opcje choć przy wyborze wysyłki za pobraniem powinno się pojawić płatność przy odbiorze.

Testowałam pcpayments2carriersfree  wydawało by się, że działa instaluje się poprawnie, mamy ustawienia, niestety przy testach okazało się, że nie wiąże metody płatności z przesyłką.

Moduł  ship2pay-ps16-master nie chce się zainstalować

Moduł  payments2carriers działa ale wywala się strona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.02.2018 o 22:08, MONII28 napisał:

W sklepie PrestaShop po wybraniu metody wysyłki i przejściu do płatności wyświetlają się wszystkie opcje choć przy wyborze wysyłki za pobraniem powinno się pojawić płatność przy odbiorze.

Testowałam pcpayments2carriersfree  wydawało by się, że działa instaluje się poprawnie, mamy ustawienia, niestety przy testach okazało się, że nie wiąże metody płatności z przesyłką.

Moduł  ship2pay-ps16-master nie chce się zainstalować

Moduł  payments2carriers działa ale wywala się strona

zmień nazwę z ship2pay-ps16-master  na ship2pay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety próby instalacji ship2pay-ps16-master się nie udały. Działa tylko PrestaCenter Payments 2 Carriers Free, tylko że nie wiąże metody płatności z wysyłką, może miał ktoś podobny problem. Czyściłam już pamięć podręczną, kompilowałam pliki szablonu i nic nie pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, endriu107 napisał:

Miesiąc czasu się z tym męczysz? Moduł z githuba wymaga zmiany nazwy żeby się zainstalował, poza tym sprawdź czy masz włączone nadpisywania.

Zmieniałam nazwę na różne sposoby i nic. Nadpisywania mam włączone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Knowband - One Page Checkout, Social Login & Mailchimp v4.0.9 - przez Knowband - Popularne

Mobile responsive One Page Checkout with Facebook/Google+, MAILCHIMP and Ship2Pay feature. It can be used with any theme & any payment method. Compatibility with 30+ Payment & Shipping Methods

nazwy były te same

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstalowałam ale i tak nie działa podobnie jak PrestaCenter Payments 2 Carriers Free nie widać efektów wszystkie opcje i tak się wyświetlają choć skonfigurowane są poprawnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta