Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez Mr_DiPi
      Mam taki oto problem,
       
      Po aktywacji multisklepu blok CMS zaczął dublować treści.
      Gdy tworzę nowy blok i dodaję do niego podkategorię w cms, sklep wyświetla mi nowy blok wraz z zduplikowaną kategorią.
      uyaj na screenie przykład:
       
      stworzyłem blok cms "1234"
      i dodałem do niego podkategorię "łyżwiarstwo figurowe"
       
      Moduł wyświetla ją podwójnie...
       
      Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?

    • Przez e-mbj
      Witam !
       
      Poszukuję osoby, która podejmie się konfiguracji szablonu newslettera w barwach sklepowych wraz z wszystkimi informacjami, które powinny znajdować się w newsletterze ( dane firmy, logo etc etc)
    • Przez e-mbj
      Witam !
       
      Mam problem z newsletterem w Prestashop.
      Chciałbym zmodyfikować szablon newslettera, ponieważ póki co grzecznie mowiac wyglada do "du**" wysyła po prostu w najprostszej postaci jak zwykłego maila. Znalazłem jakieś szablony ale są do zmodyfikowania a ja nie za bardzo znam się na HTML'u etc.
      Jest ktoś w stanie to wykonać? Lub poradzić jak to wykonać?
      To samo dotyczy zwykłych maili ( po zamówieniu,statusy zamówienia etc) Wysyła w roznych językach rozchodzą się etc. Chciałbym, w miare możliwości aby to też było zmodyfikowane.
       
      Dziekuje i pozdrawiam.
       
      http://scr.hu/3agc/v36y4 Tutaj jak wyglada newsletter.
    • Przez churchillpl
      Dla stron CMS, stworzyłem kategorię - do niej dodaję kolejne strony CMS.
       
      Na stronie kategorii wyświetla mi się tytuł strony podrzędnej w tej kategorii - można na to kliknąć i wtedy przechodzi do tej podstrony z tekstem, natomiast ja na stronie kategorii chciałbym wyświetlić wszystkie podstrony w tej kategorii (czyli tak jest), ale za wyjątkiem tytułu, chciałbym również wyświetlić content (czyli to co wyświetla się na konkretnej stronie, tekst + obrazki, które podaję w polu edycji strony)
       
      Próbowałem przenieść odpowiedni smart, poprzez:
      'cms' => $this->cms, 'content_only' => (int)Tools::getValue('content_only'), dodawałem do:
      $this->context->smarty->assign(array( 'category' => $this->cms_category, //for backward compatibility 'cms_category' => $this->cms_category, 'cms' => $this->cms, 'content_only' => (int)Tools::getValue('content_only'), 'sub_category' => $this->cms_category->getSubCategories($this->context->language->id), 'cms_pages' => CMS::getCMSPages($this->context->language->id, (int)$this->cms_category->id, true, (int)$this->context->shop->id), 'path' => ($this->cms_category->id !== 1) ? Tools::getPath($this->cms_category->id, $this->cms_category->name, false, 'CMS') : '', 'body_classes' => array($this->php_self.'-'.$this->cms_category->id, $this->php_self.'-'.$this->cms_category->link_rewrite) )); no i w szablonie kategorii wyświetlam tak samo jak na stronie czyli
      {$cms->content} ale wyrzuca mi taki błąd:
       
    • Przez dwojod
      Witam
       
      potrzebuję małej pomocy, grzebię w blocktopmenu.php i chce wyciągnąć tytuł przykładowej strony cms po id, jakiej metody lub funkcji muszę użyć?
       
      plan taki że do 2 poziomu menu muszę dodać link do cms - co udało się zrobić, jednak zostaje jeszcze kwestia tytułu
       
      presta 1.6.0.11
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×