Skocz do zawartości
skiracecenter

Moduł newslettera na wybranych stronach CMS

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam rozwiązania, albo modułu, który pozwoli nam umieścić blok pozostawiania maila do newslettera na wybranych stronach CMS.

Czy da się to zrobić w obrębie funkcjonalności strony??

Czy znacie jakiś moduł (najlepiej, aby mógł tworzyć różne listy maili)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mr_DiPi
      Mam taki oto problem,

Po aktywacji multisklepu blok CMS zaczął dublować treści.
      Gdy tworzę nowy blok i dodaję do niego podkategorię w cms, sklep wyświetla mi nowy blok wraz z zduplikowaną kategorią.
      uyaj na screenie przykład:

stworzyłem blok cms "1234"
      i dodałem do niego podkategorię "łyżwiarstwo figurowe"

Moduł wyświetla ją podwójnie...

Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem?

• Przez e-mbj
      Witam !

Poszukuję osoby, która podejmie się konfiguracji szablonu newslettera w barwach sklepowych wraz z wszystkimi informacjami, które powinny znajdować się w newsletterze ( dane firmy, logo etc etc)
    • Przez e-mbj
      Witam !

Mam problem z newsletterem w Prestashop.
      Chciałbym zmodyfikować szablon newslettera, ponieważ póki co grzecznie mowiac wyglada do "du**" wysyła po prostu w najprostszej postaci jak zwykłego maila. Znalazłem jakieś szablony ale są do zmodyfikowania a ja nie za bardzo znam się na HTML'u etc.
      Jest ktoś w stanie to wykonać? Lub poradzić jak to wykonać?
      To samo dotyczy zwykłych maili ( po zamówieniu,statusy zamówienia etc) Wysyła w roznych językach rozchodzą się etc. Chciałbym, w miare możliwości aby to też było zmodyfikowane.

Dziekuje i pozdrawiam.

http://scr.hu/3agc/v36y4 Tutaj jak wyglada newsletter.
    • Przez churchillpl
      Dla stron CMS, stworzyłem kategorię - do niej dodaję kolejne strony CMS.

Na stronie kategorii wyświetla mi się tytuł strony podrzędnej w tej kategorii - można na to kliknąć i wtedy przechodzi do tej podstrony z tekstem, natomiast ja na stronie kategorii chciałbym wyświetlić wszystkie podstrony w tej kategorii (czyli tak jest), ale za wyjątkiem tytułu, chciałbym również wyświetlić content (czyli to co wyświetla się na konkretnej stronie, tekst + obrazki, które podaję w polu edycji strony)

Próbowałem przenieść odpowiedni smart, poprzez:
      'cms' => $this->cms, 'content_only' => (int)Tools::getValue('content_only'), dodawałem do:
      $this->context->smarty->assign(array( 'category' => $this->cms_category, //for backward compatibility 'cms_category' => $this->cms_category, 'cms' => $this->cms, 'content_only' => (int)Tools::getValue('content_only'), 'sub_category' => $this->cms_category->getSubCategories($this->context->language->id), 'cms_pages' => CMS::getCMSPages($this->context->language->id, (int)$this->cms_category->id, true, (int)$this->context->shop->id), 'path' => ($this->cms_category->id !== 1) ? Tools::getPath($this->cms_category->id, $this->cms_category->name, false, 'CMS') : '', 'body_classes' => array($this->php_self.'-'.$this->cms_category->id, $this->php_self.'-'.$this->cms_category->link_rewrite) )); no i w szablonie kategorii wyświetlam tak samo jak na stronie czyli
      {$cms->content} ale wyrzuca mi taki błąd:

• Przez dwojod
      Witam

potrzebuję małej pomocy, grzebię w blocktopmenu.php i chce wyciągnąć tytuł przykładowej strony cms po id, jakiej metody lub funkcji muszę użyć?

plan taki że do 2 poziomu menu muszę dodać link do cms - co udało się zrobić, jednak zostaje jeszcze kwestia tytułu

presta 1.6.0.11
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 701