Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez Netteria.NET
      Witam   Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób  {if $page.page===1}                                href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}"                             {else}                                 href="{$page.url|replace:'?page=':''}/"                             {/if}     nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć Może ktoś coś podpowie. Będę naprawdę wdzięczny.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez hadwao
      Witam,
       
      Prestashop obecnie w procesie filtrowanie używa adresów z # co sprawia, że adresów tych nie da się zaindeksować, tymczasem czasami przydałoby się móc niektóre filtry zaindeksować - np. marki, typ produktu etc. jednocześnie nie indeksując innych typu dostępność, przedział cenowy itp.
       
      Idealne rozwiązanie to zamiana urli z # na normalne url'e + wskazanie które filtry mają wskazywać "canonicalem" na kategorię główną, a które maja być indeksowane. Niestety nie mogę znaleźć takiego dodatku do presty ;-( Pytanie czy to w ogóle jest programistycznie wykonalne? 
       
      Widziałem rozwiązanie pośrednie - tj. moduł Advanced Search, gdzie miedzy innymi można tworzyć strony statyczne z filtrów, ale to średnie rozwiązanie, bo nawigacja z takiej strony jest do bani - nie da się przejść np. na pokrewne kategorie bo to bardziej wynik globalnego wyszukiwania. Same filtry nadal działąją ajaxowo, a tworzone są alternatywne linki.
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×