Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez lukruk
      Witam
      Mam pytanie taktyczne do użytkowników forum - czy jeszcze siedzicie tutaj i można się was doradzać ?
      Jeżeli nie to proszę dobrych ludzi dajcie mi link do aktywnego forum - gdzie można się coś doradzić albo skorzystać z czyichś usług.
    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy istnieje możliwość konfiguracji aby Presta 1.7 automatycznie wyświetlała na stronie produktu dopisek "w magazynie" / "na zamówienie" w zależności od ilości produktów ?
      Teraz trzeba to ręcznie uzupełniać w zakładce ILOŚCI w produkcie a chodzi o automatyczną integrację z kilkoma tysiącami produktów z hurtowni
      Pozdr.
    • Przez Netteria.NET
      Od kilku lat nie wiem czemu nie mogę wejść na forum presty.
      Nic nie rozbiłem. Nie złamałem żadnego regulaminu, nie dostałem żadnego ostrzeżenia a mam komunikat że ban. Jak w załączniku.
      Pewnie jakaś pomyłka. Może ktoś miał z tym do czynienia i zdoła coś podpowiedzieć jak to odkręcić?

    • Przez Kamyk83
      Witam, może mi ktoś pomóc przy zmianie czcionki na całym sklepie. Sklep jest w budowie dopiero uczę się obsługi.
      Proszę o konkretną poradę jakie pliki mam edytować i w którym miejscu. Czytałem o plikach head.tpl i global.css jednak nie wiem od którego zacząć. Czcionka Nunito regular i bold
      <link href="https://fonts.googleapis.com/css2?family=Nunito:wght@400;700&display=swap" rel="stylesheet">
       
    • Przez marcincom
      Witam
      Mam Prestę 1.7.6.1 i próbowałem zainstalować moduł do aktualizacji i wywala mi taki błąd:
      "EROR" nie można install modułu autoupragde. Stworzenie menu "AdminSelfUpgrade" jest niemożliwe.
      Katalog w modułach "autoupgrade" jest utworzony i nie widzę tego w moim menu?

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×