Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję programisty z doświadczeniem, który bezpieczenie przeprowadzi migrację z starej Presty 1.4 do 1.6 lub 1.7

Sklep jest dobrze wypozycjonowany i realizuje min. kilkanaście zamówień i zapytań, dlatego ważne jest aby zachować ciągłość pracy sklepu.
Wszystkich zainteresowanych proszę o ofertę i kontakt w sprawie szczegółów.

Zlecę również przygotowanie nowej oprawy graficznej - szczegóły do omówienia.

Pozdrawiam
Rafał Liszka
r.liszka@klima-sklep.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry,

przeprowadzamy takie updaty. Sklep przenoszony jest do nas na serwer, wraz z bazą danych a następnie przeprowadzany jest update. Tworzona jest nowa grafika lub dostosowywana stara. W zależności od życzenia klienta update dotyczy również modułów i funkcjonalności. 

Cena zaczyna się od 5000 zł i zależy od tego jak był modyfikowany sklep oraz od opcji przenosin jakie wybierze klient. Jeśli byliby Państwo zainteresowani, to proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam,
Szymon
contact@prestapros.com
tel. 574 887 340

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ArturWro
      Witam!

Mam problem z przeniesiem sklepu na serwer lokalny. Z Prestą stykam się drugi raz. Próbuje prznieść projekt sklepu na lokalny serwer (WAMP) na którym będę mógł dokonać poprawek dostarczonych przez Klienta. Męczę się tym od wczoraj, także proszę o pomoc. Oczywiście przekopałem google i nic to nie dało, dlatego przychodzę z problemem tutaj.

Jak wykonywałem przenosiny?

1. Ściągnałem pliki z serwera
      2. Ściągnałem bazę
      3. Zmieniłem ustawienia na bazę w pliku settings.inc.php
      3. Podmieniłem linki w bazie, a następnie ją zaimportowałem 
      4. Strona nie działa, nie znaduje pliku index.html

Próbowałem również ściagąc silnik z taką samą wersją jak ma Klient. Odpalałem domyślną wersję szablonu i wszystko działa. Jak importuje bazę sklepu klienta i dokładam jego themy. Pokazuje znów ten sam błąd.

Próbowałem na różne sposoby. Generowałem bazę przez panel administracyjny, wcześniej zamieniając SEO i URL na localhost + nazwa folderu. Ściągałem też bazę przez panel hostingowy klienta.

Uwaga. Co najdziwniejsze w pliku settings.inc.php namiary na bazę są inne niż te w panelu sklepu. Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane. Wyświetla się obok też komunikat:

Parametry wymagane Tak
      Parametry opcjonalne Napraw proszę następujące błędy
      Zezwól na funkcję PHP fopen() na swoim serwerze.  
      Proszę o pomoc

Pozdrawiam
    • Przez lukaszz
      Witam,
      po migracji z Prestashop 1.4.11 do 1.6.1.3 pojawi się taki błąd:
      [ERROR] SQL 1.6.1.0 1091 in ALTER TABLE `sw_shop` DROP KEY `id_shop_group`: Nie można wykonać operacji DROP 'id_shop_group'. SprawdĽ, czy to pole/klucz istnieje Warning detected during upgrade. Następnie w BO - i chyba to jest związane z tym błędem - po wejściu do kategorii, wyświetlają się kategorie, ale nie wyświetlają się w nich żadne produkty, a jedynie komunikat Nie odnaleziono rekordów.

Poza tym wszystko działa. Nie ma też problemu z wyświetlaniem produktów w zakładce Produkty.

Jak naprawić taki błąd?
    • Przez WebM
      Witam,
      chciałem Was dziś zapytać o możliwość przeniesienia produktów z oprogramowania IAI-Shop do PrestaShop.

Czy jedynym wyjściem jest skorzystanie z któregoś z płatnych modułów, czy mogę sobie w jakiś sposób przerobić sam pliki eksportu (CSV lub XML), tak by były zrozumiałe dla PrestaShop?
    • Przez przemo1948
      Witam Wszystkich,
      Zaczynam przygodę z własnym e-sklepem. Jestem właśnie po rozmowie z firmą E-soft z Rybnika i proponują mi stworzenie sklepu na bazie Presty1.4 a później tzw "pomoc." A ja przyglądając się tematowi trochę z boku, mam wrażenie, że większość ludzi sama prowadzi swój sklep ucząc się wszystkiego.
      Podrzućcie proszę czy warto wiązać się z lokalną firmą informatyczną, czy startować samemu? Może ktoś zna tą firmę E-soft Izabela Kołodziejczyk z Rybnika? Bo natrafiłem  na sprzeczne opinie. pzdr

• Przez Deith
      Problem pojawił się po migracji na najnowszą preste 1.6.
      Kopalnia dla statystyk jest podpięta pod footer, demo wyłączone, zakres dat dobrze ustawiony, w bazie statystyki do dzis są, ale nie jestem pewien czy wszystkie. Bo w tabelce na zapleczu presty pokazują się odwiedziny ale nie pokazują się zakupy,koszyki i zyski.

Zastanawiam się czy skrypt który powinien być widoczny w podglądzie html, dla najnowszej prest rónież nazywa się script.php? Ponieważ nie widzę go.
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7493