Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez ArturWro
      Witam!

      Mam problem z przeniesiem sklepu na serwer lokalny. Z Prestą stykam się drugi raz. Próbuje prznieść projekt sklepu na lokalny serwer (WAMP) na którym będę mógł dokonać poprawek dostarczonych przez Klienta. Męczę się tym od wczoraj, także proszę o pomoc. Oczywiście przekopałem google i nic to nie dało, dlatego przychodzę z problemem tutaj.
       
      Jak wykonywałem przenosiny?

      1. Ściągnałem pliki z serwera
      2. Ściągnałem bazę
      3. Zmieniłem ustawienia na bazę w pliku settings.inc.php
      3. Podmieniłem linki w bazie, a następnie ją zaimportowałem 
      4. Strona nie działa, nie znaduje pliku index.html
       
      Próbowałem również ściagąc silnik z taką samą wersją jak ma Klient. Odpalałem domyślną wersję szablonu i wszystko działa. Jak importuje bazę sklepu klienta i dokładam jego themy. Pokazuje znów ten sam błąd.
       
      Próbowałem na różne sposoby. Generowałem bazę przez panel administracyjny, wcześniej zamieniając SEO i URL na localhost + nazwa folderu. Ściągałem też bazę przez panel hostingowy klienta.
       
      Uwaga. Co najdziwniejsze w pliku settings.inc.php namiary na bazę są inne niż te w panelu sklepu. Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane. Wyświetla się obok też komunikat:
       
      Parametry wymagane Tak
      Parametry opcjonalne Napraw proszę następujące błędy
      Zezwól na funkcję PHP fopen() na swoim serwerze.  
      Proszę o pomoc
       
      Pozdrawiam
    • Przez lukaszz
      Witam,
      po migracji z Prestashop 1.4.11 do 1.6.1.3 pojawi się taki błąd:
      [ERROR] SQL 1.6.1.0 1091 in ALTER TABLE `sw_shop` DROP KEY `id_shop_group`: Nie można wykonać operacji DROP 'id_shop_group'. SprawdĽ, czy to pole/klucz istnieje Warning detected during upgrade. Następnie w BO - i chyba to jest związane z tym błędem - po wejściu do kategorii, wyświetlają się kategorie, ale nie wyświetlają się w nich żadne produkty, a jedynie komunikat Nie odnaleziono rekordów.
       
      Poza tym wszystko działa. Nie ma też problemu z wyświetlaniem produktów w zakładce Produkty.
       
      Jak naprawić taki błąd?
    • Przez WebM
      Witam,
      chciałem Was dziś zapytać o możliwość przeniesienia produktów z oprogramowania IAI-Shop do PrestaShop.

      Czy jedynym wyjściem jest skorzystanie z któregoś z płatnych modułów, czy mogę sobie w jakiś sposób przerobić sam pliki eksportu (CSV lub XML), tak by były zrozumiałe dla PrestaShop?
    • Przez przemo1948
      Witam Wszystkich,
      Zaczynam przygodę z własnym e-sklepem. Jestem właśnie po rozmowie z firmą E-soft z Rybnika i proponują mi stworzenie sklepu na bazie Presty1.4 a później tzw "pomoc." A ja przyglądając się tematowi trochę z boku, mam wrażenie, że większość ludzi sama prowadzi swój sklep ucząc się wszystkiego.
      Podrzućcie proszę czy warto wiązać się z lokalną firmą informatyczną, czy startować samemu? Może ktoś zna tą firmę E-soft Izabela Kołodziejczyk z Rybnika? Bo natrafiłem  na sprzeczne opinie. pzdr
       
    • Przez Deith
      Problem pojawił się po migracji na najnowszą preste 1.6.
      Kopalnia dla statystyk jest podpięta pod footer, demo wyłączone, zakres dat dobrze ustawiony, w bazie statystyki do dzis są, ale nie jestem pewien czy wszystkie. Bo w tabelce na zapleczu presty pokazują się odwiedziny ale nie pokazują się zakupy,koszyki i zyski.
       
      Zastanawiam się czy skrypt który powinien być widoczny w podglądzie html, dla najnowszej prest rónież nazywa się script.php? Ponieważ nie widzę go.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×