Skocz do zawartości
blackior

Data urodzin - edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chodzi mi głównie o opcję "Data urodzenia" w sekcji zamówienia, chcę zmienić listę lat od 1900 do 2017, chodzi mi głownie abym mógł zostawić tą opcję, z względu na inny temat, ale do wyboru abym miał rok 2017 lub 2017+, nie do tyłu, czyli wykasować chcę lata poniżej 2017 roku.

Gdzie kochani użytkownicy to odszukać? proszę o info jak zmodyfikować authenti... lub myslq.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój błąd, cache zrobiła swoje ;))

Wszystko działa i serdecznie pozdrawiam, zostaje Waszym fanem, bo czasem potrzebna jest mi pomoc w takich dość zagmatwanych tematach :))

Marth.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie przechodzi, ze względu na to iż nie da się ustawić daty urodzenia + jeden dzień od daty dzisiejszej, a chciałem to przerobić, abym wiedział na jaki dzień klient zamówił paczkę, abym mógł mu ją dostarczyć jako prezent np. 16 Września 2017.

Pomożecie :)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może w classes/product.php zamień

'birthday' =>                    array('type' => self::TYPE_DATE, 'validate' => 'isBirthDate'),

na

'birthday' =>                    array('type' => self::TYPE_DATE, 'validate' => 'isDate'),

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Presta wywala mi błąd że jest błędny format daty, gdyż data zamówienia przesyłki jest datą do przodu, czyli dziś mamy 04 Sierpnia 2017 roku, a ja chcę zamówić przesyłkę z prezentem na dzień 24 Sierpnia 2017 roku. Chodzi o coś w rodzaju prezentu przez internet z możliwością wyboru daty dostarczenia produktu.

Proszę o pilną pomoc, w zamian ja pomogę w innych sprawach PS, a dokładniej w SEO.

Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak troszkę nie potrzebnie kombinujesz z datą urodzin ponieważ to zadziała raz, przy następnym zamówieniu data już będzie zapisana w bazie.

Zobacz to:

www.youtube.com/watch?v=oWE0-NFYaUI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jeszcze tylko dodam że lepiej było by dorobić pole w koszyku zamiast w produktach ponieważ możesz mieć jedno zamówienie z 10 produktami i każdy z inna datą a przesyłkę sklep policzy tylko raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta