Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez Czarekplpl
      Witam. Po płatności Pay Palem pojawia mi się status Bank Wire Received a chyba powinien się pojawiać status Awaiting Pay Pall payment albo Authozitaion Pay Pall Accepted. Jak to zmienić. Gdzie w ogóle ustawia się odpowiedznie statusy do odpowiednich form płatności??
       
      Pozdrawiam
      Czarek..
       
    • Przez Czarekplpl
      Witam.
      Czy jest gdzieś możliwość automatycznego przeliczania domyśnej waluty na np USD przy wyborze płatności PayPalem??
       
      Mam sklep w Chinach więc domyślną walutą jest chiński juan, który nie jest obsługiwany przez PayPal.
      Teraz jeśli ustawie PayPal na walutę klienta to jak klient sam nie zmieni waluty to pojawia się błąd - że waluta nie jest obsługiwana.
      Natomiast jak wybiorę dla PayPala walutę np USD i klient nie zmieni waluty na USD to wtedy płatność PayPalem nie pojawia się wogóle.
       
      Mnie chodzi o to, żeby jak klient nie zmieni waluty i ceny są w juanach to jak wybierze płatnośc PayPal to juany zostają przeliczone na dolary samoczynnie i dalej można już kontynuować płatność w dolarach.
       
      Czy ktoś wie jak to można rozwiązać??
    • Przez powershop24.pl
      Witam!
      Próbowałem właśnie skonfigurować logowanie poprzez PayPal zgodnie z instrukcją do modułu. Aplikację założyłem, moduł skonfigurowałem. Przycisk "Zaloguj się PayPal" przy logowaniu pojawia się, tyle że po wciśnięciu przycisku na chwilę pojawia się okno PayPal (bez zawartości) i po chwili znika. Na konsoli pojawiają się błędy:
       
      Uncaught TypeError: Cannot read property 'querySelectorAll' of null api.js:5
      (anonymous function) api.js:5
      (anonymous function) api.js:8
      (anonymous function)
       
      Pod poniższym linkiem ekran z błędem:
      http://screencast.com/t/88K9bWRmC5
       
      Błąd pojawia się jeszcze przed wciśnięciem przycisku logowania przez PayPal.
       
      Czym to może być spowodowane? Podejrzewam że może to mieć związek z szablonem. Szablon kupiony na templatemonster.com.
       
      Presta 1.6.0.8, moduł PayPal v. 3.7.2.
      Sklep: www.powershop24.pl
       
      K.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×