Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekTK
      Poszukuje modułu do Tworzenia szablonów kombinacji produktów dla prest 1.7.6 oraz 8.1
      Wymagania:
      - Tworzymy szablon kombinacji wariantu produktu dla Producenta "A" w którym mamy przypisany ROZMIAR, KOLOR DESEK, KOLOR BETONU i zapisujemy pod nazwą np kombinacje A
      - Tworzymy szablon kombinacji dla wybranej kategorii np. Kosze a w nim Kolor metalu , wymiar, kolor drewna i zapisujemy jako schemat kombinacji kategorii Kosze.
      Główny problem: 
      - podczas dodawania nowych produktów do sklepu musimy ręcznie dodawać do każdego produktu np Kosz xyz =  wariant kobinacji: wymiar,  kolor, kolor obudowy kosza i kolor elementu drewnianego w chwili gdy mamy 6 wymiarów kosza tworzy sie około 50 kombinacji  = bardzo czasochłonna czynność, która jest powtarzalna dla wielu podobnych produktów producenta "A".
      - zmiana ceny dla szablonu wariantu wymiaru

    • Przez Teges
      Witajcie, mam problem z kombinacjami. Potrzebuje w sklepie z meblami wypoczynkowymi ustawić różne rodzaje tkanin, te w różnych kolorach. W zależności od wyboru tkaniny powinna się zmieniać cena.

      tutaj działa to dokładnie tak jak chcę

      tutaj z kolei jest mój testowy sklep, gdzie to nie działa:



      (świeża, instalacja, domyślna templatka)

      Tak mam ustawione kombinacje dla tego produktu:
       



      Wydaje mi się, że problem jest, że klikając w te kolory materiałów w adresie url tworzą się kombinacje 2-3 atrybutów, a tak nie są i nie mają być ustawione kombinacje w bazie. W url powinien być tylko 1 atrybut.

      Jak to zrobić aby działało?
    • Przez modic
      Chcę napisać moduł który będzie modyfikował opisy produktów przed ich wyświetleniem, dokładnie to chodzi o dodanie kilku linijek za opisem, ten tekst będzie zarządzany z panelu admina.
      Jest jakiś sposób aby przechwycić opis produktu i zmodyfikować go przed wyświetleniem na stronie produktu ?
      Dodam, że musi być to realizowane tylko przez moduł, żadnych modyfikacji plików.
    • Przez Netteria.NET
      Firma Netteria.NET oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla sklepów zbudowanych w oparciu o PrestaShop. Oferujemy między innymi:
      Wsparcie
      Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce, serwis sklepów internetowych, (stałe wsparcie techniczne), wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu. Projektowanie modułów dla prestasop.
      Projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań, modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów, moduł - niezależny skrypt. Modyfikacje kodu sklepu.
      Wszelkie modyfikacje kodu źródłowego skryptu prestashop, modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo, naprawa sklepów prestashop, naprawa sklepów "po włamaniu", aktualizacja skryptu do wyższej wersji, optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe, optymalizacja wydajności działania sklepu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na temat modyfikacji, rozszerzeń, wsparcia, oraz naprawy dla sklepów prestashop.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Prestashop - naprawa i pomoc
      Oferujemy również kompleksowe  wsrożenia sklepów PrestaShop - Budowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop
       
    • Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×