Skocz do zawartości
pt76

Gdzie są miniaturki do edycji na potrzeby XML

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wygenerować z Price Wars II taki XML jak dla Ceneo, ale na niektórych miniaturkach jest naniesione logo lub inny znak graficzny. W domodi i allani to nie przechodzi więc muszę usunąć te znaczki. 

Edycja zdjęć po wejściu na każdy produkt, podmianę, zapisanie itp byłaby bardzo czasochłonna,
wolałbym z FTP zgrać zdjęcia miniaturek do jednego folderu na dysk i z dysku na podglądzie z jednego miejsca edytować te które usunięcia logo wymagają i przerzucić je na miejsce. 

Tyle że nie wiem gdzie te miniaturki  się znajdują? Skąd pobiera je Price Wars? Może ktoś wie a pewnie wie, proszę o pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie, nie wiem jak ja tego szukałem w /img, że tego nie widziałem :) Dziękuję.
A w podkatalogu danego ID jest 8 zdjęć, te które pobiera PriceWars II do XML to jakie ma rozszerzenie? Które muszę edytować by nie było tego logo?

Przykładowo jakiś produkt:

3322
3322-cart_default
3322-home_default
3322-large_default
3322-medium_default
3322-small_default
3322-thickbox_default

ok już wiem, muszę wyretuszować tylko to gołe jpg, wrzucić na ftp i przegenerować z panelu miniaturki. 
Edytowane przez pt76

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edytuj zdjęcie bazowe czyli 3322 a później w ustawianiach zdjęć wygeneruj miniatury co wygeneruje na nowo pozostałe zdjęcia. Nie edytuj ręcznie, generowanych automatycznie miniatur.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta