Skocz do zawartości
adamtrza

Jedno zamówienie, kilka dostaw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z realizacją zamówienia, PS 1.6.1.11, szablon: default-bootstrap.

Sytuacja przedstawia się następująco

W koszyku mam 2 produkty:

1. na stanie - dostępne wysyłki: odbiór osobisty lub kurier

2. na zamówienie - dostępne wysyłki: kurier gabaryt (to inna definicja niż kurier).

Po dojściu do 4 kroku - wysyłka - pojawia się tylko radiobutton i cena, jak każdy biorę oddzielnie to jest ok - można zmieniać sposób wysyłki. Podglądałem firebugiem i grzebnąłem trochę w pliku, ale to niewiele dało, pojawiły się ikonki kurierów, ale nie można było wybierać sposobu dostawy.

Pytanko: czy ma ktoś może poprawiony formularz (order-carrier.tpl) lub jest w stanie napisać co trzeba poprawić, żeby to działało jak trzeba.

Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o to, że jak masz zamówienie na towar na stanie i towar na zamówienie (stan zerowy) to w pierwszym kroku możesz zaznaczyć "Wyślij najpierw dostępne produkty", czyli 2 dostawy. Jeżeli teraz każdy z towarów ma inną wysyłkę, np.: ten na stanie (kurier A i odbiór osobisty), a ten na zamówienie (kurier B i kurier C), to:

1. zamawiają oddzielnie każdy towar, możesz wybrać wysyłkę,

2. jeżeli zamawiasz towar razem i zaznaczysz "wyślij najpierw dostępne produkty" to nie masz możliwości wyboru - bawiąc się firebugiem + degubowanie widać, że tworzy częściowo tabelkę:

Sposób dostawy dla towary na stanie i podaje sposoby wysyłki, ale bez możliwości wyboru; i druga tabelka: sposób dostawy dla towaru na zamówienie i tu też bez możliwości wyboru :(

Jest tylko jeden radiobutton i kwota ogólna.

Znalazłem też na innym forum podobny wątek, ale bez odpowiedzi.

To, że presta tak ma, to zauważyłem :( ale miałem nadzieję, że ktoś już to ogarnął, bo to duży problem. No cóż, kolejny projekt programistyczny do rozpoznania :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta