Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez ikamed
      Witam serdecznie!



      Do nowego projektu – księgarni internetowej, przy którym aktualnie pracuję, będziemy potrzebować integracji z Prestashop 1.7. Integracja dotyczyć będzie PS z

      1. Biblioteka kliencka – Medkey (logowanie do PS zaciąga dane z Medkey)

      2. Wymiana informacji z firmowa bazą danych – CBD (PS przesyłam dane do CBD)

      W obu przypadkach integracja po API. Zainteresowanym poślę sepcyfikacje.



      Zapraszam do współpracy!

      Ł.
    • Przez netmark
      Szukam odpowiedzi na pytanie - jaki parametr, bądź parametry wyszukiwarki wewnętrznej Prestashop 
      należy wpisać w Google Analytics?
      Całe wyrażenie:   szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=
      wydaje mi się za długie.
      Myślę nad samym - szukaj , ale nie mam pewności...
      Wierzę, że są tutaj osoby, które już sobie z tym problemem poradziły i znają poprawną odpowiedź.
    • Przez netmark
      Szukam odpowiedzi na pytanie - jaki parametr, bądź parametry wyszukiwarki wewnętrznej Prestashop 
      należy wpisać w Google Analytics?
      Całe wyrażenie:   szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=
      wydaje mi się za długie.
      Myślę nad samym - szukaj , ale nie mam pewności...
      Wierzę, że są tutaj osoby, które już sobie z tym problemem poradziły i znają poprawną odpowiedź.
    • Przez AnkaW
      Witam
      Ponownie natknęłam się na problem z którym nijak nie wiem co począć. Z zewnętrznej aplikacji chcę ściągnąć dane na temat produktu. Oczywiście uwierzytelniam się itd.
      Mam /api/products/{id_produktu} ale:
      - cena jaką mi przesyła jest jakaś całkiem absurdalna, na pewno nie jest to aktualna cena,
      - nie mogę odczytać przyjaznego linku do produktu.
      Co robię nie tak albo gdzie to w ogóle mogę zmienić aby mi się wysyłały poprawne dane? Szukałam ale chyba jako początkującą mnie to przerasta:(
      pozdrawiam
      Anka
    • Przez nikos111
      Witam,
      Korzystam z przelewów on-lina za pośrednictwem payU i wszystko działa ok.
      Zdarzają się jednak sytuacje, że klient dokonuje częściowego zwrotu towaru. Żeby mieć możliwość dokonania częściowego zwrotu wpłaconej przez klienta kwoty za pośrednictwem payU należy zintegrować ze sklepem produkt Payout API.
      Otrzymałem nawet link jak to wykonać, ale nic mi to nie mówi
      http://developers.payu.com/pl/payouts.html
      Ktoś posiada wiedzę na ten temat?
      Presta 1.6.0.6
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×