Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Delanov
      Witam. 
      Posiadam problem z walidacją formularzy (wersja prestashop 1.7). Szukałem już informacji ale w większości jest jak dodawać dodatkowe pozycje do formularza albo jak usunąć walidacje. 
      Problem polega na tym, że w plikach jest kod odpowiedzialny za walidację Validate.php a mimo to w formularzu można wpisywać cokolwiek. Zależy mi na tym żeby w polu imię i nazwisko trzeba było wpisać conajmniej 3 litery bez liczb. W polu meil trzeba podać adres email wedle standardu expample@example.pl Hasło ma się składać z minimum 8 znaków i zawierać dużą literę, znak specjalny i cyfrę. 
      Chodzi mi o podstawową walidację, która obecnie nie działa w żaden sposób. Może gdzieś omyłkowo to wyłączyłem ale nie wydaje mi się.  
      W załączniku przesyłam zdjęcie formularza.

• Przez kingbooker
      Dzień dobry,

czy ktoś z forumowiczów orientuje się, gdzie jest zlokalizowany plik/luz.stronazen.pl/, który wytropiłem, bo zaciemniał mi slider?

Będę wdzięczny za pomoc.

Z poważaniem

• Przez Singsing
      Cześć, 
      szukam programisty na stałą współpracę, który podejmie się pracy częściowo na miejscu (spotkanie 1-2 w tygodniu) w celu optymalizacji, wdrożenia nowej skórki, dodanie modułów w w obecnie funkcjonującym sklepie na preście 1.6. Ważne jest to, że mamy integrację z Baselinkerem oraz integrację z magazynem poprzez presta ponieważ sprzedajemy na wielu platformach
       Zadania przed jakimi stoimi:
      - integracja z zewnętrznym magazynem hurtowni 
      - monitoring cen na różnych platformach marketplace
      - automatyzacja zwrotów i reklamacji
      - różne wersje EANów przy produktach
      - zmiana wyglądu sklepu
      kontakt: 728 984 174
    • Przez webbay.pl
      Założenie gotowego sklepu internetowego Prestashop 1.7 bez prowizji i bez dodatkowych opłat. Jeśli nie wiesz jak założyć własny sklep internetowy to zleć to specjalistom. Nie musisz przechodzić przez zawiłą konfigurację sklepu i rejestrację usług. Otrzymasz gotowe i nowoczesne narzędzie do sprzedaży swoich produktów z unikalnym szablonem w niskiej cenie.  
      Usługa obejmuje:
      gotowy responsywny sklep bez dodatkowych opłat i prowizji, sklep zgodny z wymaganiami RODO (wersja 1.7.x), utrzymanie sklepu na hostingu przez 1 rok *, rejestracja własnej domeny .PL *,  podpięcie wykupionego certyfikatu SSL, wdrożenie obowiązkowej informacji cookies,  instalację i konfigurację sklepu na serwerze,  bezpłatną instalację wybranego szablonu z naszego katalogu (szablon o wartości 299 zł w cenie) *, wgranie własnego logo, wstawienie do pięciu przykładowych produktów, wdrożenie grafiki w oprogramowanie Prestashop (banery),  instalację i konfigurację szybkich płatności (Dotpay, Pay-u, Przelewy24), konfigurację dostawców, konfigurację wielu języków i walut, wstawienie danych kontaktowych, wstawianie przygotowanego regulaminu sklepu, strony "O Nas" i "Polityki Prywatności", zwiększenie prędkości wczytania strony (kompresja HTML, CSS i JavaScript), skompresowanie zdjęcia i włączenie pamięci podręcznej sklepu (przyśpieszenie sklepu), pomoc w obsłudze i pomoc techniczną przez pierwszy miesiąc, zmianę koloru szablonu, czcionki lub pozycji wyświetlanego modułu (na życzenie), orientacyjny czas wykonania (2-5 dni roboczych od czasu dostarczenia materiałów),
      Otrzymasz sklep, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze i poprowadzi klienta za rękę przez cały proces zamawiania. Twój nowy sklep będzie bezpieczny i szybki poprzez zastosowane zabiegi optymalizacyjne. Jeśli chcesz wykorzystać szablon innego autora to proszę go przesłać. 

* Jeśli posiadasz wykupiony hosting, własną domenę lub szablon innego autora to cena za usługę nie ulega zmianie.  

Chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Wystawiamy faktury VAT i dajemy gwarancję rzetelnego wykonania usługi. Gwarantujemy szybką realizację i profesjonalne podejście do tematu!
      Zaufało nam wielu zadowolonych klientów. 

Zapraszam na oficjalną stronę:
      https://webbay.pl/pl/strona-glowna/197-1438-zalozenie-sklepu-prestashop.html#/40-_hosting-nie/51-_instalacja_modulu-nie
    • Przez Damianos87
      Witam,
      Mam dosyć spory problem, mianowicie nie otrzymuje na skrzynkę administratora powiadomień o nowych zamówieniach.
      Posiadam Prestashop w wersji 1.7.3.0, zainstalowałem moduł Mail Alerts, skonfigurowałem pocztę SMTP, skrzynka jest na serwerowa.
      Do klienta docierają ładnie wszystkie informacje o zamówieniach czy zmianie statusów zamówienia natomiast do administratora już nie.
      Próbowałem już wszystkiego i zero rezultatów.
      Bardzo proszę o pomoc i jakieś rozwiązanie, ponieważ dla mnie te powiadomienia są dość istotne.
      Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc. :)
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 770