Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez webbay.pl
      Założenie gotowego sklepu internetowego Prestashop 1.7 bez prowizji i bez dodatkowych opłat. Jeśli nie wiesz jak założyć własny sklep internetowy to zleć to specjalistom. Nie musisz przechodzić przez zawiłą konfigurację sklepu i rejestrację usług. Otrzymasz gotowe i nowoczesne narzędzie do sprzedaży swoich produktów z unikalnym szablonem w niskiej cenie.  
      Usługa obejmuje:
      gotowy responsywny sklep bez dodatkowych opłat i prowizji, sklep zgodny z wymaganiami RODO (wersja 1.7.x), utrzymanie sklepu na hostingu przez 1 rok *, rejestracja własnej domeny .PL *,  podpięcie wykupionego certyfikatu SSL, wdrożenie obowiązkowej informacji cookies,  instalację i konfigurację sklepu na serwerze,  bezpłatną instalację wybranego szablonu z naszego katalogu (szablon o wartości 299 zł w cenie) *, wgranie własnego logo, wstawienie do pięciu przykładowych produktów, wdrożenie grafiki w oprogramowanie Prestashop (banery),  instalację i konfigurację szybkich płatności (Dotpay, Pay-u, Przelewy24), konfigurację dostawców, konfigurację wielu języków i walut, wstawienie danych kontaktowych, wstawianie przygotowanego regulaminu sklepu, strony "O Nas" i "Polityki Prywatności", zwiększenie prędkości wczytania strony (kompresja HTML, CSS i JavaScript), skompresowanie zdjęcia i włączenie pamięci podręcznej sklepu (przyśpieszenie sklepu), pomoc w obsłudze i pomoc techniczną przez pierwszy miesiąc, zmianę koloru szablonu, czcionki lub pozycji wyświetlanego modułu (na życzenie), orientacyjny czas wykonania (2-5 dni roboczych od czasu dostarczenia materiałów),
      Otrzymasz sklep, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze i poprowadzi klienta za rękę przez cały proces zamawiania. Twój nowy sklep będzie bezpieczny i szybki poprzez zastosowane zabiegi optymalizacyjne. Jeśli chcesz wykorzystać szablon innego autora to proszę go przesłać. 

      * Jeśli posiadasz wykupiony hosting, własną domenę lub szablon innego autora to cena za usługę nie ulega zmianie.  

      Chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Wystawiamy faktury VAT i dajemy gwarancję rzetelnego wykonania usługi. Gwarantujemy szybką realizację i profesjonalne podejście do tematu!
      Zaufało nam wielu zadowolonych klientów. 

      Zapraszam na oficjalną stronę:
      https://webbay.pl/pl/strona-glowna/197-1438-zalozenie-sklepu-prestashop.html#/40-_hosting-nie/51-_instalacja_modulu-nie
    • Przez AnkaW
      Cześć
      Wybaczcie początkującej ale mam pewnie banalny problem jednak jakoś nie mogę znaleźć rozwiązania.
      Zaczęłam budować własny moduł. Działanie modułu polega na wypełnieniu pół formularza, przejściu dalej, kolejny widok i na podstawie poprzedniego formularza wyświetlam kolejny formularz, i tak do czwartego kroku finalnego gdzie na podstawie ostatniego formularza wyświetlam produkty i mogę je dodać do koszyka.
      To moja pierwsza próba z samodzielnym pisaniem modułu przepraszam więc za może błahe pytanie.
      Jak przejść w obrębie tego modułu między kolejnymi widokami?
      Mam zrobiony kontroler w controllers/front o nazwie widok1.php do tego mam views/templates/front pliki skladak.tpl (to takie główne opakowanie) i widok1.tpl. W skladak.tpl mam include widok1.tpl zrobiony. I jak teraz przejść dalej do kolejnych widoków? Wiem że jestem może głupia blondynka ale nie mogę do tego dojść.
      Anka
    • Przez zarexdesign
      Witam, 
      mam problem z mobilną wersją sklepu prestashop 1.7.2.2, adres URL https://bbelements.eu 
      Chodzi o to, że na moim Iphone 5S strona nie działa poprawnie, jak i na Mobile-Friendly Test - Google Search Console również jest wyświetlana nie poprawnie.  Pokazują się różne znaczki, oraz nazwy modułów. Na innych telefonach działa bez zarzutu (samsung j5, lg k8, huawei p8lite)
      W załączniku wysyłam screeny z mojego telefonu. 
      Wersja na komputery działa w 100% poprawnie.


  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×