Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kopia dużej bazy do pliku - przeniesienie sklepu

Kopia dużej bazy danych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MyJoy

MyJoy

Początkujący

• Validating
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 11:12

Witam

Używam Presty 1.6.0.14 i chcę sklep przenieść na inny serwer domeny.pl baza sklepu zajmuje ok.2 GB sklep teraz leży również na serwerach domeny.pl i mam problem ze zrobieniem kopi bazy do pliku. Przez phpMyadmin nie pójdzie bo za duża baza. Próbowałem zrobić kopię przez MySQL Front i niby kopia zrobiła się do pliku .sql bo chyba tylko tak pozwala MySQL Front. Spakowałem wszystkie pliki sklepu przeniosłem na nowe konto rozpakowałem, założyłem nową bazę wprowadziłem w pliku config/settings.inc.php nowe namiary na bazę i zaimportowałem do nowej bazy kopię wcześniej zrobionej bazy przez MySQL Front niby zaimportował ale na końcu wyskoczył komunikat 367 unknown waring(s) occurred i tutaj jest chyba problem bo sklep przeniósł się niepoprawnie problem z bazą.

Możecie mi pomóc w jaki sposób najprościej bo nie jestem biegły z bazach zrobić kopię dużej bazy danych i wyeksportować ją do pliku a później ją zaimportować. Proszę o pomoc.

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5051 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 05 styczeń 2017 - 11:58

mysqldump najlepszy: https://www.lullabot...mysql-databases

#3 MyJoy

MyJoy

Początkujący

• Validating
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 12:37

Tutaj jestem naprawdę laikiem możesz mi prosto napisać gdzie ja te poszczególne polecania mam wpisywać czy mam ściągnąć jakiś program czy gdzieś logować się na serwer?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl