Skocz do zawartości
bonpresta

Śledzenie konwersji Google Adwords

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bonpresta

Opis

Z Menedżera tagów Google można zarządzać wydarzenia Google Analytics, AdWords śledzenia konwersji, remarketing oraz wiele innych funkcji w jednym miejscu.

Demonstracja

Kupować

• Przez bonpresta

Opis

Moduł ten pozwoli Ci wyszukiwarki optymalizacji sklep dla wielu języków. Pomaga wyszukiwarek zrozumieć, że niektóre strony są kierowane na określony język lub kraj. Poprzez wdrożenie tego atrybutu można wysyłać użytkowników do stron docelowych i znacznie zwiększyć wydajność SEO swojej strony internetowej. Moduł automatycznie obsługiwać połączenia poprzez dodanie odpowiedniego znaczników HTML w sekcji HEAD wybranych stron. Atrybuty hreflang poinformować Google o dostępnych tłumaczeń treści. W przypadku prawidłowego stosowania, mogą znacznie poprawić pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ponieważ Google nie zrozumie, jaka wersja treści do wyświetlenia dla ludzi w różnych miejscach.

Demonstracja

Kupować
    • Przez churchillpl
      Czy idzie w jakiś sposób wyłączyć możliwość śledzenia przesyłek?

Po złożeniu zamówienia na podsumowaniu mam link "Śledź moje zamówienie" - chcę go usunąć.
    • Przez olga
      Witam,
      nie miałam jeszcze styczności z sklepami presta i stąd właśnie pytanie:
      gdzie i czy w ogóle da się wyłączyć wyświetlanie ceny produktu w wyszukiwarce gogle (ustawienia, moduł .. cokolwiek). w sklepie ceny widoczne są tylko dla zalogowanych i dziwnym jest pokazywanie się ich podczas wyszukiwania produktu w googl'ach.

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7479