Skocz do zawartości
biuro@biznesownia.pl

Poszukiwany zaawansowany programista Prestashop (PHP, mysql, JS, AJAX)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moja firma poszukuje zaawansowanego programisty Prestashop do rozbudowanych i wymagających wdrożeń e-commerce dla naszych klientów. WYmagamy co najmniej 3 letniego doświadczenia w zaawansowanych projektach. Niezbędny jest stały kontakt w godzinach pracy (9-17) przez skype+telefon. Projekty z którymi mierzymy się codziennie to robienie zaawansowanych przeróbek do Prestashop, integracje z ERP po API (REST, SOAP), rozbudowane kreatory produktowe, dopsowanie Prestashop do PSD i innego typu wyzwania.

Pozdrawiam,

Dariusz Tomoń
biuro@biznesownia.pl
www.biznesownia.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ikamed
      Witam serdecznie!

Do nowego projektu – księgarni internetowej, przy którym aktualnie pracuję, będziemy potrzebować integracji z Prestashop 1.7. Integracja dotyczyć będzie PS z

1. Biblioteka kliencka – Medkey (logowanie do PS zaciąga dane z Medkey)

2. Wymiana informacji z firmowa bazą danych – CBD (PS przesyłam dane do CBD)

W obu przypadkach integracja po API. Zainteresowanym poślę sepcyfikacje.

Zapraszam do współpracy!

Ł.
    • Przez modic
      Chcę napisać moduł który będzie modyfikował opisy produktów przed ich wyświetleniem, dokładnie to chodzi o dodanie kilku linijek za opisem, ten tekst będzie zarządzany z panelu admina.
      Jest jakiś sposób aby przechwycić opis produktu i zmodyfikować go przed wyświetleniem na stronie produktu ?
      Dodam, że musi być to realizowane tylko przez moduł, żadnych modyfikacji plików.
    • Przez Delanov
      Witam. 
      Posiadam problem z walidacją formularzy (wersja prestashop 1.7). Szukałem już informacji ale w większości jest jak dodawać dodatkowe pozycje do formularza albo jak usunąć walidacje. 
      Problem polega na tym, że w plikach jest kod odpowiedzialny za walidację Validate.php a mimo to w formularzu można wpisywać cokolwiek. Zależy mi na tym żeby w polu imię i nazwisko trzeba było wpisać conajmniej 3 litery bez liczb. W polu meil trzeba podać adres email wedle standardu expample@example.pl Hasło ma się składać z minimum 8 znaków i zawierać dużą literę, znak specjalny i cyfrę. 
      Chodzi mi o podstawową walidację, która obecnie nie działa w żaden sposób. Może gdzieś omyłkowo to wyłączyłem ale nie wydaje mi się.  
      W załączniku przesyłam zdjęcie formularza.

• Przez kingbooker
      Dzień dobry,

czy ktoś z forumowiczów orientuje się, gdzie jest zlokalizowany plik/luz.stronazen.pl/, który wytropiłem, bo zaciemniał mi slider?

Będę wdzięczny za pomoc.

Z poważaniem

• Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 778