Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez Teges
      Witajcie, mam problem z kombinacjami. Potrzebuje w sklepie z meblami wypoczynkowymi ustawić różne rodzaje tkanin, te w różnych kolorach. W zależności od wyboru tkaniny powinna się zmieniać cena.

      tutaj działa to dokładnie tak jak chcę

      tutaj z kolei jest mój testowy sklep, gdzie to nie działa:



      (świeża, instalacja, domyślna templatka)

      Tak mam ustawione kombinacje dla tego produktu:
       



      Wydaje mi się, że problem jest, że klikając w te kolory materiałów w adresie url tworzą się kombinacje 2-3 atrybutów, a tak nie są i nie mają być ustawione kombinacje w bazie. W url powinien być tylko 1 atrybut.

      Jak to zrobić aby działało?
    • Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Teges
      Mam taki problem, mam dla produktu poustawiane kombinacje które wpływają na cenę. Dla produktu ustawiony jest też czasowy rabat -10%.
       
      Wszystko jest OK, poza jednym, bo wybraniu atrybutów nie zmienia się wyświetlana cena przed rabatem.
       
      Można to zobaczyć tu: http://esklep.meblolux.com/pl/fotele/461/boss-fotel
       
      Podpowie ktoś jak to zrobić, ale również ta "stara" cena się aktualizowała po wyborze atrybutu? (Prestashop 1.6.x)
    • Przez addd
      Czy ktoś widział lub słyszał o module, który będzie miał następującą funkcjonalność:
       
       Możliwość dodawania opisów dla poszczególnej kombinacji atrybutów. Standardowo jest jeden opis dla całego produktu, a potrzebujemy żeby dodatkowy opis zmieniał się w zależności od wybranej kombinacji. Najlepiej gdyby na zapleczu przy edycji konkretnej kombinacji było dodatkowe pole do wprowadzenia krótkiego opisu, tak jak np. pole EAN czy kod produktu.
       
      ?
       
      lub
       
      jak samemu wykonać taką modyfikację.
       
      z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez a g
      Witam,

      Chcę w obrębie jednego modelu (produktu) "upchnąć" wiele odmian tego samego modelu w oparciu o atrybuty.


      Poszukuję następujących modułów:

      1, Inne pliki w zależności od atrybutu / kombinacji
      2, Dodatkowy opis w zależności od atrybutu / kombinacji
      3, Gratisowe produkty do produktu
      4, Porównywanie cech atrybutów w obrębie jednego produktu
      5, Porównywanie parametrów kombinacji modelu z parametrami kombinacji innego modelu

      Poniższe już znalazłem, ale jeśli macie coś lepszego lub za darmo to chętnie je sprawdzę:
       
      6, Różne akcesoria ze względu na atrybuty / kombinacje
      http://addons.prestashop.com/pl/front-office-funkcje-moduly-prestashop/17584-accessories-for-combinations-with-cross-selling.html

      7, Wyświetlanie cech ze względu na atrybuty / kombinacje
      http://addons.prestashop.com/pl/back-office-tools/8319-olea-features-combinations.html


      Dzięki.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×