Skocz do zawartości
ircykk

Projekt e-kwiaciarni

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mowiąc to projekt taki sobie jest.wybacz, ale nikomu nie slodze - mnie jakos on nie urzeka.Moim zdaniem brakuje mu KOLORÓW - w końcu kwiaty są KOLOROWE i dodaj tego troche w calym szablonie.nie pasuje tez polaczenie gradientu u gory szaro-czarnego z tlem bialo-szarymzrob na gorze pasek szary i tlo i ramki zrob wypelnione kolorami.OŻYW STRONĘ!!! Uwierz mi, ale dziwny jest ten projekt - brakuje mu jeszcze czegoś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie kwiaty są kolorowe, zdjęcia dodadzą kolorów dodatkowo. Staram się zawsze trzymać pewnych konwencji 3-5 kolorów na stronie, 3 krojów fontu itp w tym projekcie i tak ładnie już namieszałem. Też bym coś jeszcze dodał, jest jakoś pusto w headerze. Albo już za długo na to patrze i mi się wydaje :) W każdym razie uwagi przemyśle i czekam na kolejne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

patrzylem na to jeszcze raz i powiem Ci ze to logo Ukwieceni jakos nieczytelne jest - szczegolnie ta plama na wzmien kropke nad i na tego kwiatka co jest minimalnie wyzej i bedzie okco do strony to zrob szersza strone i wieksze fotki w promowanych wyrobach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Logo faktycznie nie czytelne ale ono jest tylko pokazowe robione na szybkiego. Będzie inne jak i domena zresztą. CO do zdjęć można minimalnie powiększyć byle by weszły 3 na szerokość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i ja dodam swoje "parę groszy" generalnie grafika nie przypada do gustu, może i ostre słowa ale jak widzę nie jestem odosobniony w tej opinii , myślę że trzeba pójść w zupełnie innym kierunku, w jakim? przejrzeć internet , przejrzeć podobne sklepy :) poprawki i małe zmiany grafiki na nic się zdadzą , niestety .Taka jest moja opinia? być może się mylę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie o to chodziło by to nie było jak inne sklepy :) Uwagi jak najbardziej przyjmę i przemyślę, ten projekt już jest zaakceptowany więc raczej nie wiele będę zmieniał w nim. Ale oczywiście temat jest w ciąż otwarty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta