Skocz do zawartości
smyk

Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem świeżakiem więc prosze o wyrozumiałość, trochę jeszcze nie rozumiem pewnych schematów działania w Preście, mianowicie mam taki problem chciąłbym dodać blok kategorii do lewego sidebara/kolumny, tak aby był wyświetlany dla szczegółów produktu jak i kategorii produktów i w Preferencje-> Tematy -> Szablon w Ustawianiach zaawansowanych w sekcji Wygląd kolumn mam włączoną lewą kolumnę dla "product", "category". Następnie przechodze do Moduły -> Pozycje i funkcja Przemieszczanie modułu - wybieram Moduł - Blok kategorii, Przenieś do displayLeftColumn i następnie zapisz pojawia się komunikat Moduł został pomyślnie przeszczepiony do zaczepu. i sprawdzając poniżej pozycje w sekcji displayLeftColumn wcale nie został dodany moduł blok kategorii (widnieje tam inny moduł). Stąd pytanie w czym problem jest lub może być ;) ?

Z góry dzięki za podpowiedź!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adres strony to sgr.laserart.pl 

co ciekawe do pozycji displayLeftColumn nie mogę dodać żadnego modułu, przy dodawaniu na zielonym tle pojawia sie komunikat że moduł został przypięty ale nie jest widoczny później w sekcji displayLeftColumn ani na stronie 

przy okazji chciałbym zapytac jak można ustawić tak lewy sidebar dla produktów wyświetlanych dla danej kategorii http://kute-themes.com/prestashop/boutique/home2/en/27-accessories

oraz dla szczegółów produktu http://kute-themes.com/prestashop/boutique/home2/en/accessories/27-london-start-sweatshirt.html ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te dwa linki z kute-themes.com to wygląd na stronie producenta szablonu. Chciałbym tak skonfigurować na swojej stronie sgr.laserart.pl/3-women (tutaj nie ma lewej kolumny) a w szczegółach produktu sgr.laserart.pl/tshirts/1-faded-short-sleeve-tshirts.html jest lewa kolumna ale są to moduły od producenta templatki innych nie można tutaj dodać, czy może być to przyblokowane jakąś funkcją ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak się okazuje znalazłem jeszcze "magiczną" zakładkę w panelu szablonu sidebar settings gdzie można było zdefiniować te ustawienia, więc presta w wyniku działania tego szablonu miała przyblokowaną możliwość dodawania modułów do displayLeftColumn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta