Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z przyczepieniem bloku kategorii do displayLeftColumn

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 smyk

smyk

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 13:51

Witam,

jestem świeżakiem więc prosze o wyrozumiałość, trochę jeszcze nie rozumiem pewnych schematów działania w Preście, mianowicie mam taki problem chciąłbym dodać blok kategorii do lewego sidebara/kolumny, tak aby był wyświetlany dla szczegółów produktu jak i kategorii produktów i w Preferencje-> Tematy -> Szablon w Ustawianiach zaawansowanych w sekcji Wygląd kolumn mam włączoną lewą kolumnę dla "product", "category". Następnie przechodze do Moduły -> Pozycje i funkcja Przemieszczanie modułu - wybieram Moduł - Blok kategorii, Przenieś do displayLeftColumn i następnie zapisz pojawia się komunikat Moduł został pomyślnie przeszczepiony do zaczepu. i sprawdzając poniżej pozycje w sekcji displayLeftColumn wcale nie został dodany moduł blok kategorii (widnieje tam inny moduł). Stąd pytanie w czym problem jest lub może być ;) ?

Z góry dzięki za podpowiedź!

#2 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4218 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 02 grudzień 2016 - 20:37

link do sklepu

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#3 smyk

smyk

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 23:38

adres strony to sgr.laserart.pl 

co ciekawe do pozycji displayLeftColumn nie mogę dodać żadnego modułu, przy dodawaniu na zielonym tle pojawia sie komunikat że moduł został przypięty ale nie jest widoczny później w sekcji displayLeftColumn ani na stronie 

przy okazji chciałbym zapytac jak można ustawić tak lewy sidebar dla produktów wyświetlanych dla danej kategorii http://kute-themes.c.../27-accessories

oraz dla szczegółów produktu http://kute-themes.c...sweatshirt.html ?

#4 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4218 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 02 grudzień 2016 - 23:47

no ale przecież blok kategorii masz aktywny i w produkcje i kategorii

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#5 smyk

smyk

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:49

Te dwa linki z kute-themes.com to wygląd na stronie producenta szablonu. Chciałbym tak skonfigurować na swojej stronie sgr.laserart.pl/3-women (tutaj nie ma lewej kolumny) a w szczegółach produktu sgr.laserart.pl/tshirts/1-faded-short-sleeve-tshirts.html jest lewa kolumna ale są to moduły od producenta templatki innych nie można tutaj dodać, czy może być to przyblokowane jakąś funkcją ?

#6 smyk

smyk

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 12:37

Jak się okazuje znalazłem jeszcze "magiczną" zakładkę w panelu szablonu sidebar settings gdzie można było zdefiniować te ustawienia, więc presta w wyniku działania tego szablonu miała przyblokowaną możliwość dodawania modułów do displayLeftColumn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl