Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekTK
      Poszukuje modułu do Tworzenia szablonów kombinacji produktów dla prest 1.7.6 oraz 8.1
      Wymagania:
      - Tworzymy szablon kombinacji wariantu produktu dla Producenta "A" w którym mamy przypisany ROZMIAR, KOLOR DESEK, KOLOR BETONU i zapisujemy pod nazwą np kombinacje A
      - Tworzymy szablon kombinacji dla wybranej kategorii np. Kosze a w nim Kolor metalu , wymiar, kolor drewna i zapisujemy jako schemat kombinacji kategorii Kosze.
      Główny problem: 
      - podczas dodawania nowych produktów do sklepu musimy ręcznie dodawać do każdego produktu np Kosz xyz =  wariant kobinacji: wymiar,  kolor, kolor obudowy kosza i kolor elementu drewnianego w chwili gdy mamy 6 wymiarów kosza tworzy sie około 50 kombinacji  = bardzo czasochłonna czynność, która jest powtarzalna dla wielu podobnych produktów producenta "A".
      - zmiana ceny dla szablonu wariantu wymiaru

    • Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Teges
      Mam taki problem, mam dla produktu poustawiane kombinacje które wpływają na cenę. Dla produktu ustawiony jest też czasowy rabat -10%.
       
      Wszystko jest OK, poza jednym, bo wybraniu atrybutów nie zmienia się wyświetlana cena przed rabatem.
       
      Można to zobaczyć tu: http://esklep.meblolux.com/pl/fotele/461/boss-fotel
       
      Podpowie ktoś jak to zrobić, ale również ta "stara" cena się aktualizowała po wyborze atrybutu? (Prestashop 1.6.x)
    • Przez kolec
      Witam. 
      Nie mogę ustawić rabatów ilościowych dla konkretnej kombinacji. 
      W produkcie, który posiada między innymi wybór koloru i wymiaru, chcę zastosować 
      gradację cenową, która powinna być widoczna w tabeli w opisie produktu.
      Przy zastosowaniu specyficznych cen dla wybranych kombinacji wyświetlana jest tylko 
      jedna linijka tabeli (rabaty ilościowe), i przy zmianie ilości w koszyku cena też zmienia się tylko 
      o jedną pozycję a nie o trzy,tak jak ustawiłem. Dodam jeszcze, że czasami przy odświeżeniu strony, 
      tabela z wszystkimi trzema pozycjami ukazuje się na "ułamek sekundy" i zwija się do jednej pozycji. 
      Załączam zrzut ustawień z panelu administracyjnego oraz strony produktu. 
      Będę wdzięczny za pomoc. 



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×