Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

nadszedł czas na postawienie drugiego sklepu opartego o PrestaShop 1.6.1.9, niestety drugi sklep nie działa prawidłowo. Instaluję go na tym samym serwerze co pierwszy (w pełni sprawny), mają osobne katalogi, domeny i bazy danych. Instalacja przebiega prawidłowo, lecz panel drugiego sklepu nie chce działać, m.in. nie jestem w stanie wyłączyć trybu demonstracyjnego sklepu, statystyki (demonstracyjne) ładują się wieczność i pojawiają się dopiero po odświeżeniu każdego z modułów na pulpicie z osobna. Dodatkowo nie jestem w stanie wyszukiwać modułów w zakładce "moduły i usługi".

Testowałem wszystkie wersje presty od 1.6.1.6 do 1.7 i tylko 1.7 działała prawidłowo, lecz na chwilę obecną wolę pozostać przy 1.6.1.9.

Oba sklepy są na PHP w wersji 5.5.34.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub wie jak to naprawić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem co mówisz, niestety problem nie polega na wolnym działaniu, bo wszystko śmiga, lecz niektóre funkcje są tak jakby zbugowane i np. nie mogę wyszukiwać modułów (niezależnie czy są zainstalowane czy nie), a statystyki wczytują się dopiero kiedy je odświeżę i nie mogę wyłączyć trybu demonstracyjnego - przycisk nie reaguje.
W załączniku wysyłam podstawowe informacje jakie wyciągnąłem z profilingu, jeśli potrzebujesz pozostałych to daj znać.

post-14018-0-86774900-1480002068_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli jeden sklep działa prawidłowo to chyba nie będzie błąd serwera, testowałem wersje 1.7 i działa prawidłowo.
Kiedy próbowałem wyłączyć pamięć podręczną przywitał mnie taki błąd:

post-14018-0-21670000-1480002929_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A no może być, serwery mają czasem dziwne ograniczenia np. maksymalna liczba plików na katalog, maksymalna długość ścieżki itp. Jeśli nie działa i nie ma żadnych objawów w postaci błędów to już nie mam pomysłów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko działa jak należy. Problem niestety jest po mojej stronie, ale nie wiem jak go rozwiązać.
Przy logowaniu do panelu z innej przeglądarki wszystko śmiga jak należy, dopiero kiedy jestem jednocześnie zalogowany na 2 sklepach, zaczyna się knocić. Może jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyczyszczenie ciastek poprawia sytuację ale tylko jeśli przelogowuję się między sklepami. Kiedy jestem jednocześnie na 2 to wychodzą cuda.

Mimo wszystko dzięki za pomoc, już wiem, że to ciastka były istotą problemu i coś z tym zrobię, temat do zamknięcia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta