Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez TNT Market
      Cześć,
      Mam problem po wejściu na stronę produktu w sklepie pokazuję się tylko jedno zdjęcie po kliknięciu na inne zdjęcie ramka ze zdjęciami znika.
      Nie wiem w czym problem proszę o pomoc.
      Strona sklepu:
      http://baletar.pro-linuxpl.com/
      Pozdrawiam.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Mam problem z koszykiem na preście 1.6.1.23. Produkty dodają się do koszyka. Widzę ich ilość przy ikonce. Natomiast po najechaniu nie rozwija się koszyk a co gorsze po kliknięciu nie ładuje zawartości koszyka i całej reszty niezbędnej do zakupu. Próbowałem i na one page checkaut i na krok po kroku. Nie generuje żadnych błędów js. Przynajmniej nic w konsoli nie wyskakuje. W trybie dev nie widzę nic podejrzanego. Sprawdziłem templatkę i jest ok a i na domyślnej presty jest ten sam błąd. Oczywiście wyczyściłem pamięć podręczną. Usunąłem też porzucone koszyki. Wyczyściłem niepotrzebne statystyki itd, z bazy.
      Może ktoś miał już taki problem i podpowie w czym może być problem
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez Netteria.NET
      Przejąłem sklep i jest w nim dość dziwny błąd. Mianowicie w panelu administracyjnym w karcie produktu przede wszystki ciągle kręci się loader na przyciskach "zapisz i zostań" oraz "zapisz". Kombinowałem już cały dzień i szukałem po necie i nie znalazłem rozwiązania. Dotatkowo jak nawet uda mi się uaktywnić tak na wydrę te przyciski to mimo że dostaję komunikat że zamiany zostały zapisane to owe zmiany się nie zapisują. Ponad to w zakładce "zdjecia" i "załączniki" nie pokazują mi się one choć produkt ma je przyporządkowane.
      Znalazłem błąd JS który pokazuje się przy wczytywaniu strony produktu pod adminem
      SyntaxError: expected expression, got ',' Dodam że ten błąd występował w weresji 1.6.1.1 i myślałem że może aktualizacja do 1.6.1.20 to rozwiąże ale niestety nic z tego:(
      Ręce mi opadają. Będę wdzięczny za wszelką podpowiedź i wskazówkę
       
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chciałem zaktualizować prestę 1.6.1.1 do wyższej wersji i dziwna sytuacja - ściągnąłem moduł do uaktualnienia dla tej wersji, wszedłem w moduły, wgraj moduł i po chwili wszystko mi się wywaliło. Aktualnie jak chcę wejść do admina dostaję error 500. Co ciekawe sam sklep działa jak działał. Co to może być? Niestety do logów serwera nie mam dostępu. Jakieś tam są ale nie z błędów PHP i nie mogę ustalić. Będę wdzięczny za podpowiedź.
      pozdrawiam
      Sławek
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×