Skocz do zawartości
Konndziu

Błąd wyświetlania tab (200) podczas dodawania produktu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc. Przy dodawaniu produktu po 10 sekundach pojawia się taki komunikat:

7f0d897d18793.png

Dzieje się tak zapewne z powodu owej zakładki w panelu dodawania produktu:

704b529f2bb53.png

Pytanie - jak zlikwidować tę zakładkę w dodawaniu produktu ponieważ myślę, że jest ona powodem błędu przez który nie da się tych produktów dodawać. Dodam, że w pliku AdminProductsController.php który z tego co kojarzę jest odpowiedzialny za dodawanie produktów w panelu admina nie ma żadnej wzmianki o owej zakładce więc jakim cudem jest ona w tym panelu? Doszedłem do informacji, że jest to element pluginu SimpleBlog od PrestaHome - ale żaden taki plugin nie jest zainstalowany na moim sklepie oraz nie ma żadnego śladu w plikach po takim pluginie.

Błagam o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam takiego modułu ani w FTP, ani w panelu admina w modułach - to jest właśnie największy problem :) Ewentualne pytanie - w którym pliku znajdę kod, który odpowiada za to co wyświetla się adminowi w panelu w sekcji Dodaj produkt - tam gdzie wybiera się nazwę, zdjęcie, cenę itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bonpresta
      Responsive Galeria wyrobów

Galeria Responsive Produkt pozwala na wyświetlanie pięknego galerii na stronie produktu. Z pomocą tego modułu można przejrzeć wszystkie zdjęcia produktu. Responsive Galeria produktów ulubionych dla stacjonarnego, komórkowego i tabletu. Ten Galeria daje elastyczne, estetyczne i przyjazne rozwiązanie mobilne Lightbox dla prawie wszystkich produktów na swojej stronie internetowej.

Demonstracja

Kupować
    • Przez kratek
      Korzystam z opcji produktów typu "Paczka istniejących produktów" i chciałbym zmienić sposób ich wyświetlania.
      Aktualnie na liście produktów w Prestashop 1.6.14 mam wszystkie produkty i dopiero po wejściu w edycję produktu który zawiera paczkę widać te przypisane.

Czy jest szansa by zmodyfikować w prosty sposób listę produktów w backoffice w taki sposób by wyświetlała tylko listę produktów z warunkiem:
      WHERE cache_is_pack='1' a następnie dodać przycisk "strzałkę w dół" która rozwijałaby listę produktów przypisanych do paczki?

Czy zna ktoś może podobne rozwiązanie i / lub moduł który to obsłuży?
    • Przez addd
      Witam,

Czy istnieje możliwość usunięcia załącznika z serwera i z listy w backoffice? Wszystko ilustruje załącznik.
      Przeszukałam googla i fora i nic...

• Przez fortune69kid
      Witam! Mój problem wygląda następująco: gdy gość na stronie chce dokonać tzw. szybkich zakupów (bez rejestracji, czasami nazywana ukrytą rejestracją) i wypełnia kolejne rubryki to po zaaceptowaniu formularza wyświetla się błąd: adress2 oraz number. Oprócz adresu zwykłego i telefonu komórkowego mój formularz nie zawiera rubryk na podane wyżej informacje (które też uważam za niepotrzebne). Liczę na Waszą pomoc!

• Przez basman.pl
      Witam,

Mam kłopot w powiązanych produktach, wszystkie mają w nazwach dopisane "1"

W którym pliku jest zakodowane generowanie nazw tych produktów ? Próbowałem w pliku product.tpl , podejrzewam, że to błąd w kodzie, gdzie pomyłkowo dopisano 1.

Np. wyświetlane produkty w tej samej kategorii mają nazwy w porządku.

Pozdr.
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7480