Skocz do zawartości
Ciubak

Blad - nagla zmiana formularza dostawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

obsluguje jeden ze sklepow internetowych wykonanych na presta shopie i nagle cos mi sie rozjechalo ze stylami. Mianowicie:

- box po lewej stronie "Producenci" - style wyboru listy producentow

- formularz opcji dostawy, przy zakupie jako "gosc" - nie mozna wybrac pan czy pani, rowniez wszystkie listy w stylu 'wybierz z listy' maja dziwne style

- nie mozna wybrac opcji dostawy

Zalaczam screeny jak to wyglada (do pierwszego myslnika zalaczam takze screena jak to powinno wygladac) i bardzo prosze o jakiekolwiek wskazowki co sie moglo stac i jak to naprawic! Podkreslam iz mam doswiadczenie web developerskie takze zmiany w kodzie nie sa mi straszne.

post-14887-0-66630800-1478677668_thumb.png

post-14887-0-27634600-1478677672_thumb.png

post-14887-0-55971300-1478677675_thumb.png

post-14887-0-59669300-1478677678_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yoshi_1001
      Witam, wszystkich mam taki problem z multisklepem.
      Zaplecze obydwu domen jest w języku polskim.
      Jeden ze sklepów jest w języku czeskim a drugi w słowackim.

Nie mogę poradzić sobie ze zmianą tłumaczenia w formularzu zamówienia nazwy kraju ponieważ widnieje po polsku. Jak na załączonym obrazku.

• Przez Dronoid
      Zainstalowałem kupiony szablon na Prestashop 1.7, ale chciałbym go jeszcze troszke zmodyfikować dodając własne reguły CSS. Dodana instrukcja mówi, że wystarczy odkomentowac odpowiednie linie w themes\pf_yew\config\theme.yml :

# The following lines are showing how to load assets in your page   # Uncomment and change value to start loading css or js files #  css: #    all: #      - id: custom-lib-style #        path: assets/css/custom-lib.css #    product: #      - id: product-style #        path: assets/css/product.css #        media: all #        priority: 200 #  js: #    cart: #      - id: cat-extra-lib #        path: assets/js/cart-lib.js   Odkomentowałem, dołożyłem plik css do folderu, ale zmian w layoucie nie widać. Chrome DevTools nie pokazuje, że wogóle próba wczytania takiego pliku została podjęta, więc mozna odrzucic problem błędnej ścieżki.    Przeoczyłem coś oczywistego ?  
    • Przez Ode
      Mam problem natury następującej:

Formatuję plik: docelowo jest to product.css
      Przerzucam go na serwer a Presta na to NIC.
      Ani drgnie. Wdrożonych stylów nie widać.
      Jak dotąd wszystkie zmiany były widoczne a teraz NIC

Wyłączam moduły - NIC
      Wyłączam nadpisywanie - NIC
      Wyłączam pamięć podręczną - NIC

Moje pomysły się skończyły

Pomocy....!
    • Przez Dagmarus
      Witam,
      Ostatnio zrobiliśmy upgrade naszego sklepu internetowego do PS 1.6. Używamy defaultowego template. Powoli pracujemy nad jego aktualizacją.
      Zauważyłem 2 problemy z tłumaczeniami, z którymi nie potrafię sobie poradzić:

1. Podczas tworzenia konta klienta lub gościa w formularzu pojawia się pole tytułu osoby. I tu mamy mix wyrażeń angielskich (zob. załącznik): ("Miss" i "Unknown") i hiszpańskich ("Sr." i "Sra.").

Jak to zmienić? Gdzie tego szukać? W tłumaczeniach nic takiego nie widzę. Najlepiej byłoby zupełnie wyrzucić to pole, bo w języku polskim nie jest to takie istotne. Czy jest to możliwe?

2. W nagłówkach stron w przeglądarce internetowej niektóre strony mają już polskie nazwy, inne jeszcze angielskie, a jeszcze inne ciągle hiszpańskie. Np. szukając czegoś w nagłówku mamy nazwę "Buscar", logując się do konta mamy "Autenticacion", wchodząc w "nasze sklepy" mamy "Tiendes" (zob. załącznik)

Jak to zmienić? Gdzie tego szukać? Znów nie widzę tego w tłumaczeniach, a może po prostu szukam nie tam, gdzie potrzeba.

Można to zobaczyć na stronie www.test-verb.werbisci.pl.
      Dziękuję za podpowiedź
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7521