Skocz do zawartości
dejvidxd

BLANK PAGE / Uncaught exception 'ReflectionException'

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas potwierdzenia zamówienia wyskakuje klientowi biały ekran. Po debugu pokazuje takie błędy:

Fatal error: Uncaught exception 'ReflectionException' with message 'Class Swift_StreamFilters_ByteArrayReplacementFilter does not exist' in /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php:308 Stack trace: #0 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(308): ReflectionClass->__construct('Swift_StreamFil...') #1 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(322): Swift_DependencyContainer->_createNewInstance('mime.bytecanoni...') #2 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(114): Swift_DependencyContainer->_createSharedInstance('mime.bytecanoni...') #3 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(369): Swift_DependencyContainer->lookup('mime.bytecanoni...') #4 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(347): S in /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php on line 308

Nie mogę wysłać maila testowego, pojawia mi się taki PODOBNY do powyższego błąd:

Fatal error: Uncaught exception 'ReflectionException' with message 'Class Swift_StreamFilters_StringReplacementFilterFactory does not exist' in /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php:308 Stack trace: #0 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(308): ReflectionClass->__construct('Swift_StreamFil...') #1 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(322): Swift_DependencyContainer->_createNewInstance('transport.repla...') #2 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(114): Swift_DependencyContainer->_createSharedInstance('transport.repla...') #3 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(369): Swift_DependencyContainer->lookup('transport.repla...') #4 /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php(347 in /home/dawpan/domains/fishaswish.com/public_html/tools/swift/classes/Swift/DependencyContainer.php on line 308

POMOCY
modify_inline.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czysta instalacja, tylko po dłuższej edycji. Instalowałem moduły dodawałem produkty - ogolna modyfikacja. Nie wiem jednak w którym momencie powstał błąd. Wersja 1.6.1.6, próbowałem wczoraj zaktualizować do 1.6.1.8 to w ogóle przestał funkcjonować sklep. 

PS: Usunąłem moduły związane z mailami i płatnościami, nic to nie zmieniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta