Skocz do zawartości

Zdjęcie

Atrybuty a filtr nawigacyjny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 nikos111

nikos111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 25 październik 2016 - 17:01

Nie jestem projektantem i nie zamierzam nim być . Jako właściciel sklepu interesuje mnie jego wygląd i funkcjonalność . Jeden taki "projektant" postawił mi sklep i miał nim administrować ale się ulotnił więc dokonywanie zmian i poszukiwanie odpowiedzi w celu rozwiązywanie problemów jest bardzo czaso i pracochłonne . Więc nie wytykaj mi , że mi się czegoś nie chce . Znasz odpowiedź to ułatw innym życie . Nie jesteś wszechwiedzący więc też możesz znaleźć się w podobnej sytuacji .  

A jeśli na tym forum są tylko i wyłącznie projektanci i dyskusje odbywają się na innym poziomie to żeby uniknąć takich nieporozumień po prostu weryfikujcie osoby , które chcą z niego korzystać np. jakąś klasóweczką i problem z bani .    

#22 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4237 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 25 październik 2016 - 17:27

Jeżeli chodzi o prestę to jestem "wszechwiedzący" - skromność off :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedzi na swoje pytania dostałeś - może prościej by było gdybyś napisał Panie/Panowie/drogie Dzieci nie mam pojęcia o tym o czym piszecie  a po prostu potrzebuję gotowego rozwiązania , kawałka kodu albo jeżeli ktoś z was ma czas to może gotowego modułu z obsługą jakiegoś tam hooka?

Tak było by chyba prościej?

Z prostego założenia wynikającego z nazwy tego forum, zakładamy, iż osoby piszące tu czy pytające o coś mają jakie takie pojęci o preście, php, smarty, html,css :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#23 design4VIP

design4VIP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 25 październik 2016 - 18:22

a wystarczylo by (z calym szacunkiem i bez obrazy) zaczac od swojego poziomu, czyli od grupy "Dla poczatkujacych"... wlasnie w tym momencie (a juz chyba z 2-3 dni) na pierwszym miejscu jest post "hook a pozycja w templatce"... szkoda poszukac, to szkoda gadac... jezlei to jeszcze nie rozwiazuje twoich problemow i dalej bedziesz twierdzil, ze nie dostales odpoweidzi na pytanie to juz tylko poszukaj kolejnego 'zarzadce' swojego sklepu, tylko teraz szukaj nie "projektanta" tylko developera PS (naczej zwano 'wdrozeniowiec PS'), ci owszem, moze i bardziej sie cenia, ale nie zostawia cie na lodzie.... jezlei pojdziesz ta droga, zapraszam na PW.

design4VIP z innej strony...

#24 nikos111

nikos111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 25 październik 2016 - 21:35

Jeżeli chodzi o prestę to jestem "wszechwiedzący" - skromność off :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedzi na swoje pytania dostałeś - może prościej by było gdybyś napisał Panie/Panowie/drogie Dzieci nie mam pojęcia o tym o czym piszecie  a po prostu potrzebuję gotowego rozwiązania , kawałka kodu albo jeżeli ktoś z was ma czas to może gotowego modułu z obsługą jakiegoś tam hooka?

Tak było by chyba prościej?

Z prostego założenia wynikającego z nazwy tego forum, zakładamy, iż osoby piszące tu czy pytające o coś mają jakie takie pojęci o preście, php, smarty, html,css :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie mam zielonego pojęcia o php , smarty , css i innych temu podobnych skrótach . Domniemywałem , że po sposobie stawiania przeze mnie pytań wszechwiedzący forumowicze zrozumieją , że mają do czynienia z laikiem . To może jeszcze raz ...

Drogie Panie/Panowie/Dzieci - potrzebuję kompletnego rozwiązania mojego problemu w postaci gotowego kodu , który metodą prób i błędów w końcu wkleję tam gdzie trzeba i moduł Sendtoafriend ukarze się w hooku displayRightColumnProduct . .  

#25 nikos111

nikos111

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 25 październik 2016 - 21:40

a wystarczylo by (z calym szacunkiem i bez obrazy) zaczac od swojego poziomu, czyli od grupy "Dla poczatkujacych"... wlasnie w tym momencie (a juz chyba z 2-3 dni) na pierwszym miejscu jest post "hook a pozycja w templatce"... szkoda poszukac, to szkoda gadac... jezlei to jeszcze nie rozwiazuje twoich problemow i dalej bedziesz twierdzil, ze nie dostales odpoweidzi na pytanie to juz tylko poszukaj kolejnego 'zarzadce' swojego sklepu, tylko teraz szukaj nie "projektanta" tylko developera PS (naczej zwano 'wdrozeniowiec PS'), ci owszem, moze i bardziej sie cenia, ale nie zostawia cie na lodzie.... jezlei pojdziesz ta droga, zapraszam na PW.

Oczywiście trafiłem na ten wątek w grupie Dla początkujących ale niestety nie przemówił do mnie . TA DROGA jest jakimś rozwiązaniem , Odnotowałem .

#26 design4VIP

design4VIP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 31 październik 2016 - 17:35

Drogie Panie/Panowie/Dzieci - potrzebuję kompletnego rozwiązania mojego problemu w postaci gotowego kodu , który metodą prób i błędów w końcu wkleję tam gdzie trzeba i moduł Sendtoafriend ukarze się w hooku displayRightColumnProduct . .  

Oczywiście trafiłem na ten wątek w grupie Dla początkujących ale niestety nie przemówił do mnie . TA DROGA jest jakimś rozwiązaniem , Odnotowałem .

laczac te dwa posty (wyciete ich cytaty), polecam zamieszczenie watku w kateogrii "Zlecenia i oferty". jest to forum pomocowe, a gotowce tylko w tym wlasnie dziale.

design4VIP z innej strony...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl