Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez Delanov
      Witam. 
      Posiadam problem z walidacją formularzy (wersja prestashop 1.7). Szukałem już informacji ale w większości jest jak dodawać dodatkowe pozycje do formularza albo jak usunąć walidacje. 
      Problem polega na tym, że w plikach jest kod odpowiedzialny za walidację Validate.php a mimo to w formularzu można wpisywać cokolwiek. Zależy mi na tym żeby w polu imię i nazwisko trzeba było wpisać conajmniej 3 litery bez liczb. W polu meil trzeba podać adres email wedle standardu expample@example.pl Hasło ma się składać z minimum 8 znaków i zawierać dużą literę, znak specjalny i cyfrę. 
      Chodzi mi o podstawową walidację, która obecnie nie działa w żaden sposób. Może gdzieś omyłkowo to wyłączyłem ale nie wydaje mi się.  
      W załączniku przesyłam zdjęcie formularza.

    • Przez pawelk188
      W powiadomieniu mailowym brak numeru telefonu do klienta, dostępny jest nr. tel. w bazie klientów sklepu. 
    • Przez pogodno_69
      Dzień dobry
       
      Mam Prestę 1.5.6.2, szablon własny.
      Chciałbym dokonać zmian w procesie składania zamówienia.
      Jak widać na załączonym obrazku, przy adresach brakuje słowa "NIP" (3 linijka od dołu) oraz "tel.", zarówno przy telefonie głównym, jak i pomocniczym (2 oraz 1 linijka od dołu).
       
      W jakim miejscu można by dokonać tych zmian? Czy wpłynęłoby to na otrzymywane przez sklep i klienta wiadomości o nowym zamówieniu. W szablonie maili użyte są {delivery_block_html} oraz {invoice_block_html}.
      Czy zmian trzeba dokonać w classes/PaymentModule.php?
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×