Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez PiotrekTK
      Poszukuje modułu do Tworzenia szablonów kombinacji produktów dla prest 1.7.6 oraz 8.1
      Wymagania:
      - Tworzymy szablon kombinacji wariantu produktu dla Producenta "A" w którym mamy przypisany ROZMIAR, KOLOR DESEK, KOLOR BETONU i zapisujemy pod nazwą np kombinacje A
      - Tworzymy szablon kombinacji dla wybranej kategorii np. Kosze a w nim Kolor metalu , wymiar, kolor drewna i zapisujemy jako schemat kombinacji kategorii Kosze.
      Główny problem: 
      - podczas dodawania nowych produktów do sklepu musimy ręcznie dodawać do każdego produktu np Kosz xyz =  wariant kobinacji: wymiar,  kolor, kolor obudowy kosza i kolor elementu drewnianego w chwili gdy mamy 6 wymiarów kosza tworzy sie około 50 kombinacji  = bardzo czasochłonna czynność, która jest powtarzalna dla wielu podobnych produktów producenta "A".
      - zmiana ceny dla szablonu wariantu wymiaru

    • Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Jarek P
      Witam, Mam problem z cechami produktów ( presta 1.4.6.2 ). Nie wyświetlają się przy nowych produktach a przy edycji starych nie zapisuje mi zmian. Cechy przy starych produktach są widoczne a przy nowych takiej opcji nie ma. Zauważyłem to jakiś tydzień temu i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Prosze o pomoc w tej sprawie. Z gory dziękuję
    • Przez Jarek P
      witam forumowiczow. 
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
      Od kilku dni presta nie zapisuje mi cech produktow. Okna cech wyświetlaja się prawidłowo, wypełnianie pól działa ale po kliknięciu w "ZAPISZ" system nie zapisuje zmian i wychodzi z powrotem do kategorii. Z gory dziękuję za pomoc. presta 1.4
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×