Skocz do zawartości
nikos111

Uzależnienie czasu dostawy od wartości atrybutu np. rozmiaru

Rekomendowane odpowiedzi

No to lipa . Wynika z tego , że trzeba dodać je jako osobne produkty z różnym czasem dostawy . Trochę bez sensu .

No nie do końca tak jest -  czas dostawy jest określony w danym sposobie dostawy - nie w produkcje czy atrybucie

zawsze możesz dodać dodatkowy opis w nazwie atrybutu albo  zlecić komuś dopisanie dodatkowego pola w atrybucie gdzie będziesz informował klienta  o ew. czasie dostawy/realizacji zamówienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale w tym przypadku "L (dostawa 7 dni)" czy też po dopisaniu dodatkowego pola w atrybucie , będą występować dwa czasy dostawy :

Jeden jako cecha - widoczny na karcie produktu , i drugi dopisany do atrybutu .

Daję głowę , że 90% klientów będzie miało problem z odczytaniem tego przekazu i albo będą się kontaktować z obsługą sklepu albo po prostu opuszczą sklep .  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jarek P
      Witam, Mam problem z cechami produktów ( presta 1.4.6.2 ). Nie wyświetlają się przy nowych produktach a przy edycji starych nie zapisuje mi zmian. Cechy przy starych produktach są widoczne a przy nowych takiej opcji nie ma. Zauważyłem to jakiś tydzień temu i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Prosze o pomoc w tej sprawie. Z gory dziękuję
    • Przez Jarek P
      witam forumowiczow. 
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
      Od kilku dni presta nie zapisuje mi cech produktow. Okna cech wyświetlaja się prawidłowo, wypełnianie pól działa ale po kliknięciu w "ZAPISZ" system nie zapisuje zmian i wychodzi z powrotem do kategorii. Z gory dziękuję za pomoc. presta 1.4
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7521